Markaların listeleri güncellemede! Otomobil fiyatlarına zam yolda

Markaların listeleri güncellemede! Otomobil fiyatlarına zam yolda
Nasıl Bir Ekonomi İstihbarat Şefi Aysel Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, otomobil markalarının fiyat listelerinin güncellemede olduğunu ifade ederek, "Otomobile yeni zamlar yolda" dedi.

Otomobil fiyatları her geçen gün zamlanmaya devam ediyor. Türk lirasının değer kaybıyla birlikte fiyatlar öyle hızlı değişiyor ki neredeyse günlük olarak binlerce liralık oynamalara şahit oluyoruz. Bu durumda vatandaşın umutları da haliyle köreliyor.

Nasıl Bir Ekonomi İstihbarat Şefi Aysel Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda otomobil fiyatlarına yeni zamların yolda olduğunu duyurdu. Kurdaki artışla birlikte otomobil markalarının internet sitelerine bakıldığında, fiyat listesine ulaşılamadığı görülürken, güncelleme başladığı görülüyor. Bu da zammın elinin kulağında olduğunu gösteriyor.

OTOMOBİLE YENİ ZAMLAR YOLDA!

Yücel, yaptığı paylaşımda, "Otomobile yeni zamlar yolda! Kurdaki artışa paralel markalar fiyatları güncelliyor. Cardata’nın verilerine göre, sıfır kilometre araç fiyatları yılın ilk yarısında ortalama yüzde 30 artarken, ikinci elde bu oran yüzde 80 oldu" dedi.

Son Haberler