Otomobil alacaklar dikkat: Sıfır ve 2. el otomobil fiyatları artmaya devam edecek mi?

Otomobil alacaklar dikkat: Sıfır ve 2. el otomobil fiyatları artmaya devam edecek mi?
AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ, otomobil fiyatlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, fiyatların artmaya devam edeceğini söyledi. Yüksekdağ, "Hem 0 km hem de 2. el otomobil fiyatları artmaya devam ediyor, önümüzdeki dönemde de devam eder" dedi.

Vatandaş, otomobil almak için en doğru zamanın ne zaman olduğunu sorarken, bir kesim de fiyatların düşmesini bekliyor. Ancak piyasadan gelen verilere göre, otomobil fiyatlarında bir düşüş görülmesi şu an için hayalden öteye geçemiyor.

Son günlerde artan döviz kuruyla birlikte tüm otomobillere büyük zamlar yapılırken, bu kez de ikinci otomobil cephesinde yeni zamlar bekleniyor. "Otomobil almak için en doğru zaman nedir?" sorusunu soran vatandaşları üzecek bir haberimiz var.

FİYATLAR ARTMAYA DEVAM EDİYOR, ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE DEVAM EDER

AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, fiyatların artacağını belirterek, "Otomobil almak için en doğru zaman ne zaman? Dün 3 yıldır aynı soru binlerce kez geldi, geliyor; araba fiyatları ne olur, artar mı? Bıkmadan, usanmadan aynı yanıtı veriyorum; evet artar, artacak! Hem 0 km hem de 2. el otomobil fiyatları artmaya devam ediyor, önümüzdeki dönemde de devam eder" dedi.

Son Haberler