ÖTV şartsız araba jesti! Renault 0 km Cilo'ya ÖTV indirimi yaptı! Fiyatı 310.000 TL'ye indirdi! Yok satar

ÖTV şartsız araba jesti! Renault 0 km Cilo'ya ÖTV indirimi yaptı! Fiyatı 310.000 TL'ye indirdi! Yok satar
Sıfır araç fiyatlarında artış yaşanırken, Renault'un bu kampanyası araba sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat niteliği taşıyor.

Fiyatı 310.000 indirdi! Bayilerde kuyruk var! ÖTV şartsız araba jesti! Renault 0 km Cilo'ya ÖTV indirimi yaptı! Renault, Türkiye pazarında en çok tercih edilen otomobil modellerinden biri olan Clio'da beklenen kampanyasını duyurdu. Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Clio modellerinde ÖTV'siz satış imkanı sunulacak.

Sıfır araç fiyatlarında artış yaşanırken, Renault'un bu kampanyası araba sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat niteliği taşıyor. Kampanya kapsamında engelli araç fiyatları da açıklandı. Özellikle sıfır araba sahibi olmak isteyen engelli bireyler için hazırlanan araç fiyatları, Clio modelinde 310 bin TL'den başlayarak sunuluyor.

Kampanya dahilinde sunulan Clio modelleri arasında Joy, Touch ve Icon donanım paketleri yer alıyor. 1.0 Tce benzinli 65 beygir, LPG'li Eco 100 beygir ve otomatik vites 90 beygir seçenekleri ile sunulan Clio modelleri, birçok farklı kullanıcının ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı.

Renault'un kampanyası kapsamında sunulan ÖTV indirimi şartları da dikkat çekiyor. Engelli sağlık kurulu raporu ile engelli olduğunu kanıtlayan bireyler, ÖTV indirimi hakkına sahip olacaklar. Ancak, ÖTV indirimi için gereken sağlık kurulu raporunun ilgili mevzuata uygun olması gerekiyor. Aksi takdirde vergi ziyaı cezası ve gecikme faizi ile birlikte ödenmesi gereken vergi miktarı engelli bireyden talep edilecek.

Renault'un Clio kampanyası, araba sahibi olmak isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Özellikle engelli bireyler için hazırlanan araç fiyatları, diğer modellere göre daha uygun seçenekler sunuyor. Kampanya dahilinde sunulan Clio modelleri, kullanıcı dostu özellikleri ve şık tasarımları ile birçok kişinin tercihi olacak gibi görünüyor.

tv-sartsiz-araba-jesti-renault-0-km-ciloya-otv-indirimi-yapti-fiyati-310-000-indirdi-bayilerde-kuyruk-var.jpg

2023 model Renault Clio engelli araç fiyatları belli oldu. ÖTV'siz Renault Clio fiyatları şu şekildedir:

Joy donanım paketi ile donatılmış 1.0 Tce benzinli 65 beygir motorlu Renault Clio'nun satış fiyatı 310.000 TL olarak belirlendi.

LPG'li Eco motor seçeneği ile birlikte gelen Joy donanım paketli 1.0 TCe benzinli 100 beygir motorlu modelin satış fiyatı ise 308.900 TL'dir.

Joy donanım paketi ile sunulan 1.0 TCe benzinli 90 beygir motorlu Renault Clio'nun otomatik vitesli modeli 412.900 TL fiyat etiketine sahipken, Touch donanım paketi ile sunulan aynı motor seçeneğinin satış fiyatı 430.900 TL'dir.

LPG'li Eco motor seçeneği ile Touch donanım paketi ile sunulan 1.0 TCe benzinli 100 beygir motorlu modelin satış fiyatı ise 425.900 TL'dir.

Son olarak, en üst donanım paketi olan Icon donanım paketi ile sunulan otomatik vitesli 1.0 TCe benzinli 90 beygir motorlu Renault Clio'nun satış fiyatı 449.900 TL olarak belirlenmiştir.

Renault Clio engelli araç fiyatları, araçların donanım özellikleri ve motor seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak, Renault Clio'nun güvenilir marka imajı ve kullanışlı özellikleri, engelli bireylerin tercih ettiği araçlar arasında yer almaktadır.

Son Haberler