TOGG çekiliş sonuçları açıklandı!

TOGG çekiliş sonuçları açıklandı!
Togg T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek dijital çekiliş, noter huzurunda gerçekleştirildi. Sonuçlar Togg'un internet sitesi üzerinden duyuruldu. İşte detaylar...

Togg T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş gerçekleştirildi. Yapılan çekilişin ardından kazananlar da belli oldu. Ön sipariş sürecinde 177 bin 467 kişi arasından yerli ve milli Togg'u almaya hak kazananlar da açıklandı.

Togg'un, internet sitesi ile Trumore uygulaması üzerinden ön sipariş numaralarıyla ad ve soyadlarının ilk harflerinin bulunduğu sıralı listeyi açıkladığı kullanıcılar arasından 20 bin kişi, 2023 yılında teslim edilecek T10X için ön sipariş hakkı kazanmış oluyor.

T10X için sipariş hakkı kazanan 20 bin asil ve 20 bin yedek talihli listesi https://t.co/iEW6DbrZbZ adresinde ve Trumore uygulamasında yayında.#Togg pic.twitter.com/KG3ND8vuAY

— Togg (@Togg2022) March 29, 2023

Bugünkü çekilişe 177 bin 467 kişi katıldı. 20 bin asil ve 20 bin yedek olmak üzere 40 bin kişilik listeler belirlendi.

2023 yılı için planlanan teslimatlarda iptallerin yaşanması halinde yedek listedeki kullanıcılar devreye alınacak.

Ancak 2023 yılı teslimatları için yedek listeden asıl listeye geçemeyenler 2024 yılı ocak ayı itibarıyla belirlenecek yeni paket ve konfigürasyon seçenekleriyle T10X sipariş edebilecek. Bu siparişi verenler, 2024 yılı haziran ayına kadar herhangi bir çekilişe girmeden akıllı cihazlarını teslim alabilecek.

Beklenen süre kadar ek garanti ve Trugo'dan aylık 85 kWs enerji dolum hakkı

Çekiliş sonuçlandığında, asıl ve yedek listeye girmeye hak kazanan 40 bin kişi, akıllı cihazlarını teslim almaya kadar geçen süre boyunca da çeşitli ayrıcalıklara sahip olacak. Kullanıcıların hesaplarına nisan ayından itibaren teslimat gerçekleşene kadar geçen zaman için ilave garanti süresi eklenip Trugo'dan da aylık 85 kWs (WLTP~500 km yol karşılığı) enerji dolum hakkı tanımlanacak.

Sipariş hakkı kazanan kullanıcılar araçlarını teslimat tarihi geldiğinde ön ödeme tutarı düşülmüş bir şekilde kalan ödemelerini yapacak.

SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Son Haberler