Toyota Ekim ayı kampanyasını açıkladı: Araba alacaklar sakın kaçırmasın

Toyota Ekim ayı kampanyasını açıkladı: Araba alacaklar sakın kaçırmasın
Toyota, ekim ayı boyunca geçerli olacak kampanyasını açıkladı. Yeni kampanyayla birlikte Toyota Corolla Sedan, Corolla Cross, Yaris Cross, Hilux ve Toyota C-HR modelleri yüzde 0 faiz ya da nakit indirimle satılacak.

Toyota, ekim ayı boyunca sürecek kampanyasını duyurdu. Buna göre, Toyota Corolla Sedan, Corolla Cross, Yaris Cross, Hilux ve Toyota C-HR modellerine yüzde 0 faiz veya nakit indirimle ulaşmak mümkün.

Donanımhaber'e göre, kampanya kapsamında Corolla Sedan, 180 bin TL'ye varan avantaj ile birlikte 1 milyon 2 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla sunulurken, indirim kampanyasını tercih etmeyenler için 250 bin TL'ye, 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi kampanyası bulunuyor.

Toyota aynı zamanda Corolla Cross Hybrid, Yaris Cross ve Hilux modellerinde sunduğu avantajlarla da dikkati çekiyor. Bu modellerde de 250 bin TL'ye 12 ay boyunca faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Toyota'nın en dinamik tasarıma sahip SUV modeli C-HR ise ekim ayında 120 bin TL'ye varan nakit kampanyası ile 1 milyon 467 bin 400 TL'den başlayan fiyatlara sahip oluyor. Toyota C-HR modelinde indirim kampanyasını tercih etmeyenler de Corolla modelinde olduğu gibi 250 bin TL'ye 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor.

Son Haberler