Türkiye'de daha ucuz sıfır araba yok! Citroen 259.500 TL'ye sıfır otomobil satıyor

Türkiye'de daha ucuz sıfır araba yok! Citroen 259.500 TL'ye sıfır otomobil satıyor
Sıfır araç fiyatları günü gününü tutmuyor. Bir gün öncesindeki fiyat ertesi gün geçerliliğini kaybediyor. 2023 modelleri gelince araba fiyatları biraz daha yükselecek gibi duruyor.

Citroen 259.500 TL'ye sıfır otomobil satıyor! Türkiye'de daha ucuz sıfır araba yok - Ülkemizde sıfır araç fiyatları gün ve gün artmaya devam ediyor. Sıfır aracı daha uygun fiyata almak istiyorsanız markaların avantajlı kampanyalarını takip etmelisiniz. Ülkemizin en uygun fiyatlı sıfır araç modeli devamlı değişmekte. Değişen fiyatları dikkate alarak ülkemizin en uygun fiyatlı sıfır aracını açıklıyoruz; İşte detaylar

Sıfır Arabaların En Uygun Fiyatlısı

Sıfır araç fiyatları günü gününü tutmuyor. Bir gün öncesindeki fiyat ertesi gün geçerliliğini kaybediyor. 2023 modelleri gelince araba fiyatları biraz daha yükselecek gibi duruyor. Yeni modellerin fiyatlarıyla ilgili açıklama Citroen firmasından geldi. Fiyat listesini 2023 yılı modellerine göre yenileyen Citroen, Türkiye’nin en ucuz arabalarını satacak.

Bir önceki sezon araç fiyatlarına baktığımızda Citroen Ami, en ucuz araçtı. Yeni sezon araç modelleri ve fiyatlarını incelediğimizde ülkemizde Citroen Ami’den daha ucuz aracın olmadığını görmekteyiz. Citroen Ami, ticari araç kategorisinde yer alıyor. Ticari araç olarak bu kadar uygun fiyata sahip olması son derece memnun edici.

Citroen 2023 Yılı Araç Modellerini ve Fiyatlarını Açıkladı!

Trafikte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı alınabilecek en güzel tedbir; kaliteli araç satın almaktır. Kaliteli malzemeden üretilen araçlar kazalarda sürücüsünü ve içindeki yolcuları koruyor. Citroen, dünyaca ünlü ve kaliteli bir araba firmasıdır. Ülkemizdeki en uygun fiyatlı araç, Citroen markasına ait. Kaliteli olmasına rağmen uygun fiyatlı araçlar satması, sürücüler için bulunmaz bir fırsat. Citroen Ami, tek donanım seçeneğine sahip olması dezavantaj gibi dursa da fiyatının uygun olması cazibesini artırıyor. 2023 yılı Citroen Ami modelinin satış fiyatı geçen seneye göre biraz artmış. Ancak benzer türevlerine göre yine de oldukça uygun fiyatlıdır. 2023 yılında Citroen Ami aracı 259.500 TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabilir.

Türkiye’nin En Ucuz Aracının Özellikleri

Ülkemizdeki klasik trafik kuralları Citroen Ami için geçerli değil. Citroen Ami’yi B1 ehliyeti olan 16 yaşından büyük insanlar kullanabiliyor. Uzunluğu 2 metre 41 cm. 6 farklı kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Araçlar, panoramik tavan olup camlı yüzey araçta oldukça geniş yer kaplıyor. Elektronik donanımı üst düzeyde olan Citroen Ami, 3 saatte tamamen şarj olabiliyor.

Son Haberler