Volkswagen Golf fiyatı güncellendi! 24 bin TL indirim geldi

Volkswagen Golf fiyatı güncellendi! 24 bin TL indirim geldi
Son dönemlerde yüksek enflasyon nedeniyle neredeyse tüm otomotiv üreticisi, portföyünde yer alan araçlarına yüksek zamlar uyguluyor. Ancak şaşırtıcı bir şekilde Volkswagen bunun tam tersine, büyük bir indirimle karşımıza çıktı. Volkswagen Golf fiyat listesi yenilendi! İşte detaylar...

Alman otomobil devi Volkswagen'in en popüler modellerinden bir tanesi olan Golf ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Fiyatlar her gün biraz daha artarken Volkswagen'den aksi bir adım geldi. Volkswagen Türkiye, Golf'ün Türkiye fiyatına indirim yaptı. Evet yanlış duymadınız. Volkswagen Golf, şu anda Temmuz 2022'deki fiyatından daha ucuza satışta bulunuyor.

Açık konuşmak gerekirse Volkswagen Golf'e yapılan indirim, çok da istenilen düzeyde değil. Popüler otomobilin fiyatı, geçtiğimiz aya kıyasla yüzde 3,95 ucuzlamış durumda. Ancak bunun bile önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Zira sıfır otomobil fiyatları COVID-19'un başından beri yükseliş eğiliminde. Dolayısı ile zam görmektense indirim görmek 'olumlu' sayılabilir.

volkswagen-golf-fiyati-guncellendi-24-bin-tl-indirim-geldi-2.jpg

Volkswagen Golf'e 24.700 TL indirim yapıldı!

Volkswagen Golf'ün 1,0 litrelik TSI motorla gelen ve Impression donanım paketine sahip olan baz modeli, Temmuz 2022'de 624.600 TL'den satışa sunulmuştu. Fiyat listesini güncelleyen Volkswagen Türkiye, böylelikle indirim haberini de duyurmuş oldu. Aracı bugün satın almak isterseniz, 599.900 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Yani Volkswagen Golf'e 24.700 TL indirim yapılmış durumda.

Golf'ün başlangıç modeline indirim yapılmış olsa da diğer donanım ve motor seçeneklerinde böyle bir durum yok. Tüm versiyonlar en az 6.000 TL civarında zamlanmış durumda.

Volkswagen Golf Temmuz-Ağustos 2022 fiyatları

volkswagen-golf-fiyati-guncellendi-24-bin-tl-indirim-geldi-3.jpeg

Son Haberler