Yeni Renault Taliant için ÖTV muafiyeti kampanyası! Fiyatı 235 bin TL'ye düştü

Yeni Renault Taliant için ÖTV muafiyeti kampanyası! Fiyatı 235 bin TL'ye düştü
Yeni Renault Taliant fiyat listesi güncellendi. Otomotiv devi, ÖTV muafiyeti kampanyası ile yeni fiyatlarını açıkladı. Bu bağlamda araç 235 bin 600 TL karşılığında listelenmeye başladı. İşte detaylar...

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için Renault'tan oldukça cazip bir fırsat geldi. Şirket, Yeni Renault Taliant modeli için ÖTV muafiyeti kampanyası hazırladı. İşte indirimli Yeni Renault Taliant'ın fiyatı...

Otomobil fiyatları son dönemlerde fahiş fiyat artışlarıyla karşılaştı. Pandemi döneminden itibaren artan fiyatlarda birçok faktör rol oynadı. Çip krizi, tedarik zincirinde yaşanan aksamalar, üretim maliyetlerinin artması ve üretimde yavaşlamalar, ÖTV zamları ve dolar kurundaki artışlarla birlikte en ucuz sıfır otomobil fiyatı Türkiye’de ortalama 430 bin TL seviyelerine kadar yükseldi.

yeni-renault-taliant-icin-otv-muafiyeti-kampanyasi-fiyati-235-bin-tlye-dustu-2.jpg

Bununla birlikte uygun fiyatlı otomobil almak isteyenler, otomobil markalarının kampanyalarını araştırmaya koyuldu. Bu kapsamda cazip bir kampanya da Renault’tan geldi. Renault Yeni Taliant modelinde ÖTV muafiyetli fiyatını sundu. İşte detaylar…

RENAULT ÖTV MUAFİYETLİ FİYAT KAMPANYASI

Renault sunduğu kampanyada Yeni Taliant modelinde 235 bin 600 TL’den başlayan ÖTV muafiyetli fiyatlar sunuyor. Kampanya dahilindeki ilgili fiyat, sınırlı sayıda 2022 model Yeni Taliant’ın perakende satışları için sunuluyor ve ÖTV muafiyetli satışlar için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı olarak belirleniyor.

Ayrıca sunulan kampanya dahilinde belirlenen fiyata kasko ve trafik sigortası ise dahil edilmiyor. Renault tarafından sunulan cazip kampanyadan yararlanmak isteyenlerin en yakın Renault şubesine gitmesi veya Renault resmi internet sayfasından iletişime geçmesi gerekiyor.

yeni-renault-taliant-icin-otv-muafiyeti-kampanyasi-fiyati-235-bin-tlye-dustu-3.jpeg

YENİ TALIANT ÖZELLİKLERİ

Renault 2022 model Yeni Taliant’ın, karma karbondioksit salımı 114 – 139 g/km ve yakıt tüketimi de 5,7 – 7 litre/100 km aralığında. Renault resmi internet sayfasında ilgili kampanyada temsili modeller üzerinden gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebiliyor. Söz konusu kampanya stoklarla sınırlı ve 31 Ağustos 2022 tarihine kadar sunuluyor. Ayrıca kampanya sadece yetkili satıcılarda geçerli. ÖTV muafiyetli araç satış kampanyası engelli vatandaşlar için sunuluyor.

RENAULT KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Renault tarafından sunulan kampanya, “Malul veya Engellilerin Taşıt Alımlarında ÖTV İstisnası Uygulamasının Şartları ile İstisnadan Yararlanılan Araçların Satışında Vergi Uygulaması Özel Tüketim Vergisi Kanunu” kapsamında sunuluyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin %90 ve üzerinde engellilik derecesinin olması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların ilgili şartları karşılaması ve istenen belgeleri beyan etmesi gerekiyor.

Son Haberler