Yerli otomobil TOGG yola çıktı! Test sürüşü videosu yayınlandı

Yerli otomobil TOGG yola çıktı! Test sürüşü videosu yayınlandı
Yerli ve milli otomobil projesi olan TOGG yolda görüntülendi. TOGG'un test sürüşü videosu internette paylaşıldı. Çok yakında seri üretimden çıkacak olan model, son görüntüleriyle herkesi heyecanlandırmayı başardı. İşte detaylar...

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG bu yıl yollarda yerini alacak. Merakla beklenen araçla ilgili ise her gün yeni bir detay gelmeye devam ediyor. Bu sefer Türkiye'nin yerli ve milli aracı test sürüşünde görüntülendi.

yerli-otomobil-togg-yola-cikti-test-surusu-videosu-yayinlandi.jpg

TOGG test sürüşünde görüntülendi! (Video)

Türkiye’nin merakla beklenen yerli ve milli otomobili TOGG için çalışmalar son hız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde TOGG’un bataryasını üretecek Siro Energy’nin ilk prototipini ürettiği de açıklandı. Arada üretim tesisinden paylaşılan görseller ile de gündeme gelen araç şimdi sürüş testi sırasında görüntülendi. Yerli otomobil için bekleyiş sürerken yapılan testlerden son gelişmeler paylaşılmaya devam ediyor. Daha önce TOGG’un gece saatlerinde otobanda hız testi yaptığı görüntülenmişti. Şimdi ise yeni bir video daha gündeme geldi. Söz konusu, otomobilin 200 km/s’den hızlı gitmesi dikkat çekerken yeni görseller araca net bir bakış sunuyor.

yerli-otomobil-togg-yola-cikti-test-surusu-videosu-yayinlandi-3.jpg

Anadolu Ajansı'nın haberine göre TOGG gece saatlerinde test sürüşüne çıkarıldı. Kuzey Marmara Otoyolu’nda kameralara yansıyan otomobilin, 100 km/s civarında hızla gittiği ve kamuflajlı olduğu gözlemlendi. Siz bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son Haberler