Ziraat Bankası sazı eline aldı! 20.000 TL peşinatı olana Renault Clio otomobil satıyor!

Ziraat Bankası sazı eline aldı! 20.000 TL peşinatı olana Renault Clio otomobil satıyor!
Renault Clio satışı için başlangıç bedeli 400 Bin TL olarak açıklandı. Ancak, araç satın almak isteyen vatandaşların öncelikle 20 Bin TL teminat ödemesi gerekmektedir.

20.000 TL peşinatı olana Renault Clio otomobil satıyor! Ziraat Bankası sazı eline aldı - Ziraat Bankası, araba satın almak isteyen vatandaşlar için müjdeli bir haber verdi. Banka duyurusuna göre, Renault Clio marka araç satışı yapıyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için detayları derledik.

Renault Clio satışı için başlangıç bedeli 400 Bin TL olarak açıklandı. Ancak, araç satın almak isteyen vatandaşların öncelikle 20 Bin TL teminat ödemesi gerekmektedir. Bu ödemenin gerçekleştirilmesi halinde, Ziraat Bankası araç satış ekranı üzerinden Renault Clio aracına teklif verilebilir.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası tarafından açıklama yapıldı. İnternet şube, mobil şube veya en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuru yapılabilir. Taşınmazın muhammen bedelinin %6'sı tutarındaki teminat hesapta blokeye alınmalıdır. Ardından, Araç Satış Şartnamesi internet şube veya mobil şube ekranlarında onaylanabilir veya şubelerde imzalanabilir. Sonrasında ise cep telefonuna gelen şifre ile https://earacsatis.ziraatbank.com.tr/ sitesine girilerek teklif verilebilir.

Renault Clio aracı ile ilgili şu bilgiler verildi: Tavan dahil kaporta genelinde dolu hasarı ve ezik çizikler mevcut, aracın radyo anteni yok, sol ön podye işlemli, sol ön şase işlemli.

ziraat-bankasi-sazi-eline-aldi-20-000-tl-pesinati-olana-renault-clio-otomobil-satiyor.png

Son Haberler