Oyun bilgisayarı olmayanlara NVIDIA'dan süper hizmet

Oyun bilgisayarı olmayanlara NVIDIA'dan süper hizmet
Türkiye'de bilgisayar fiyatları yukarıya tırmanmaya devam ederken, oyun bilgisayarları ateş pahası oldu. Oyun severler de yeterli donanıma sahip bilgisayara sahip olamadığı için oyunlara veda etti. Ancak yeni bir özellikle birlikte artık en temel bilgisayarlarda bile istediğiniz oyunu oynayabileceksiniz.

Türkiye'de teknolojik ürün satın almak artık büyük bir gelir gerektiriyor. En temel donanıma sahip olan bilgisayarlar bile 6-7 bin lira civarında satılırken, oyun bilgisayarları ateş pahası oldu. Bu fiyatlar karşısında oyun severler de ne yapacaklarını bilemez oldu. Ama artık bu sorunun da bir çözümü elbette var.

Nvidia sayesinde oyun bilgisayarınız olmadan istediğiniz oyunu oynamak artık mümkün olacak. Bilgisayarımın donanımı oyunları kaldırmıyor, oyunun kalitesini bir türlü istediğiniz gibi yaşayamıyorsanız çözüm çok basit.

OYUN BİLGİSAYARI OLMADAN DA OYUN OYNAMAK MÜMKÜN

Nvidia, GeForce Now projesiyle oyun severleri rahatlatacak bir işe imza attı. Bu oyun servisi sayesinde siz temel donanıma sahip olan bilgisayarınızdan, uzaktaki güçlü donanımlı başka bir bilgisayarın donanımını kullanarak oyun oynayabileceksiniz. Yani GeForce Now sayesinde uzaktaki bilgisayarın görüntüsü, internet bağlantısının yönlendirmesiyle birlikte oyuncunun ekranına aktarılacak.

GEFORCE NOW FİYATI NE KADAR?

Bilgisayarınızda yeterli internet hızına sahipseniz bu oyun servisini kullanarak istediğiniz yerde oyun oynayabilirsiniz. Birden çok paket bulunuyor. Ücretsiz olarak denemek isteyenler 30 dakikalık süresini sınırlı kapasiteyle kullanabiliyor. 1 haftalık satın almak isterseniz de 44,9 liraya sınırsız oynayabilirsiniz. 24 saatlik paket 14,9 lira olurken, 6 aylık fiyatı ise 349,9 liraya satılıyor. 3 aylık paket almak isterseniz 199,9 lira ve aylık paket isterseniz de 89,9 lira ödemeniz gerekiyor.

Son Haberler