2 günlük maaşı gözden çıkarın! Assassin's Creed Mirage'ın fiyatı belli oldu!

2 günlük maaşı gözden çıkarın! Assassin's Creed Mirage'ın fiyatı belli oldu!
Ubisoft, PlayStation Showcase etkinliği kapsamında yeni Assassin's Creed oyunu Assassin's CreedMirage'ın fragmanını paylaştı. Oyunun çıkış tarihi belli olurken, cep yakan fiyatı da belirlendi. İşte ayrıntılar...

Sony'nin bugün gerçekleştirdiği PlayStation Showcase etkinliği birçok oyundan fragmana sahne oldu. Bunlardan biri de yılın en çok beklenen oyunlarından olan Assassin's Creed Mirage idi.

Ubisoft, etkinlikte efsane serinin yeni oyununa detaylı bir bakış atmamız sağladı. Yapım, PS5, PS4, Xbox Series S/X, PC ve Amazon Luna için çıkış yapacak

Assassin's Creed Mirage, 12 Ekim 2023'te piyasaya sürülecek.

Ubisoft, önceden çıkan sızıntıları doğrulayarak Assassin's Creed Mirage'ın 12 Ekim 2023'te çıkış yapacağını duyurdu. Etkinlikte gösterilen fragman, oyunda biraz serinin eski oyunlarını andıran detaylarla karşılaşabileceğimiz görülebiliyor. Şirket de 15. yılın şerefine oyunu oynanış, görseller ve hikâye açısından köklerine götürmek istediklerini söylüyor.

Assassin's Creed Mirage, Valhalla oyununda bir yan karakter olan Basim Ibn Ishaq'ı merkezine alacak. Oyunseverleri Orta Doğu'ya geri götürecek yapım, Valhalla oyununun öncesinde 9. yüzyılın Bağdat'ında geçecek.

Assassin's Creed Mirage ön siparişe açıldı

Ubisoft, serinin yeni oyunun ön siparişe açıldığını da ekledi. Ubisoft sitesini incelediğimizde oyunun 589 TL'lik bir fiyata sahip olduğunu görüyoruz.

Son Haberler