379 TL'lik oyun kısa süreliğine Epic Games'te ücretsiz: Hemen indirin!

379 TL'lik oyun kısa süreliğine Epic Games'te ücretsiz: Hemen indirin!
PS Plus'ın bu ayki oyunarını açıklamasının ardından Epic Games'in bu hafta vereceği ücretsiz oyun da belli oldu. 379 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu.

PS Plus, bu ay birbirinden iddialı oyunları ücretsiz olarak sunacağını açıkladı. Bir diğer duyuru Epic Games'ten bekleniyordu ve bugün itibariyle ücretsiz vereceği oyunu açıkladı.

Yapılan duyuruya göre değeri 370 TL olan Midnight Ghost Hunt bir haftalığına ücretsiz oldu.

Midnight Ghost Hunt kısa süre ücretsiz

Çoklu oyunculu oyunlar seven kullanıcılar için bu hafta çok iddialı bir oyun var. Değeri 379 TL olan, hayalet ve avcı konulu oyun bir haftalığına ücretsiz.

4'e 4'lük takımlar halinde oynanan çok oyunculu Midnight Ghost Hunt'da, iki takım bulunuyor: hayaletler ve avcılar. Hayaletler, evin içindeki eşyalara dönüşerek saklanmaya çalışıyorlar. Avcılar ise hayaletleri bulup avlamak için silahlarını ve araçlarını kullanıyorlar. Oyunun en ilginç yanı ise gece yarısı çalan saat. Saat çaldığında, hayaletler güçleniyor ve avcıları avlamaya başlıyorlar. Bu da oyunun dinamiklerini değiştiriyor ve heyecanı artırıyor.

unreal-engine-midnight-ghost-hea.jpg

Unreal Engine 4 grafikleriyle geliştirilen Midnight Ghost Hunt, oldukça kaliteli ve atmosferi gerçekçi.

Oyunun ses tasarımı da başarılı. Hayaletlerin eşyalara dönüştüğü sesler, avcıların silah sesleri ve saat çaldığında duyulan müzik, oyunun havasını yansıtıyor. Oyunun kontrolleri de basit ve rahat. Fare ve klavye ile kolayça oynamak mümkün.

Oyun şu anda Epic Games mağazasında ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Ama acele edin, çünkü bu fırsat sadece 7 Haziran'a kadar geçerli. Oyunu indirdikten sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Kaynak: Epic Games

Son Haberler