995 TL değerinde oyun Amazon Prime Gaming ile ücretsiz olacak!

995 TL değerinde oyun Amazon Prime Gaming ile ücretsiz olacak!
Amazon Prime Gaming her ay ücretsiz oyunlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şirket, Eylül ayında başta Football Manager 2022 ve Assassin's Creed: Origins olmak üzere toplamda sekiz büyük oyunu abonelerine bedava sunacağını açıkladı. İşte o oyunlar...

Amazon Prime Gaming, Eylül ayında sekiz büyük oyunu ücretsiz olarak abonelerine sunacak. İşte çok yakında bedava olarak erişebileceğimiz o oyunlar...

Ağustos ayında Amazon'un ücretli abonelik paketi Amazon Prime Gaming abonelerine sunulacak oyunlar ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere göre oyuncular, bu ay toplam değeri 995 TL olan 8 oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler. Bu oyunlar, oyuncuların yüzlerce liralık tasarruf yapmalarına imkan tanıyacak.

Amazon Prime Gaming'in dağıtacağı yeni oyunlar arasında Football Manager 2022 ve Assassin's Creed: Origins yapımlarının da yer alacağı öğrenildi. Orta Dünya'ya The Lord of the Rings: The Rings of Power'dan giriş yapmak isteyenler de Middle-Earth: Shadow of Mordor'a ücretsiz olarak erişebilecekler.

amazon-prime-gaming-2.jpg

Amazon Prime Gaming eylül ayı ücretsiz oyunları

  • Football Manager 2022
  • Assassin's Creed: Origins
  • Middle-Earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • We. The Revolution
  • Defend the Rook
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition

Amazon'un açıklamalarına baktığımızda, toplamda 263 TL olan 6 oyunun ücretsiz hale getirildiğini görüyoruz. Gelin şimdi de bu oyunlara yakından bakalım.

Football Manager 2022

Normal fiyatı: 499 TL

Sevilen oyun serilerinden birisi olan Football Manager, kendi takımınızı oluşturmanıza ve yönetmenize imkân tanıyor. 2021'de yayınlanan Football Manager 2022, çoğunlukla olumlu yorum toplamayı başardı.

Assassin's Creed: Origins

Normal fiyatı: 269 TL

Assassin's Creed: Origins, Assassin's Creed serisinin bambaşka bir boyuta taşımayı başarmıştı. Oyun, serinin en beğenilen oyunları arasında yer alıyor.

Middle-Earth: Shadow of Mordor

Normal fiyatı: 59 TL

Özellikle zorlu oyunlara giriş yapmak istiyorsanız, Middle-Earth: Shadow of Mordor sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Açık dünya olan bu oyunda kendi ordunuzu oluşturuyor, kaleleri fethediyor ve Mordor'u ele geçirmek isteyen düşmanları yok ediyorsunuz. Oyun, savaş mekanikleriyle fazlasıyla beğeni toplamayı başardı.

The Dig

the dig

Normal fiyatı: 11,50 TL

1995 yılında yayınlanan The Dig, LucasArts stüdyosunun ilk oyunları arasında yer alıyor. Oyunda Dünya'ya çarpmak üzere olan küçük bir Ay boyutundaki asteroidi durdurmaya çalışıyoruz. Bu maceramızdaysa birden fazla farklı maceraya atılıyoruz.

We. The Revolution

Normal fiyatı: 32 TL

2019 yılında yayınlanan We. The Revolution, kendi politikalarınızı uygulayabileceğiniz tarihsel bir siyaset simülatörü olarak öne çıkıyor. Oyun, bugüne kadar fazlasıyla olumlu yorum toplamayı başardı.

Defend the Rook

Normal fiyatı: 29 TL

Taktiksel oyunları sevenler, 2021'de yayınlana Defend the Rook ile yeni deneyimler yaşayabilirler.

Castle on the Coast

Normal fiyatı: 77 TL

Temelde üç boyutlu bir parkur oyunu olan Castle on the Coast, sizi elle çizilmiş 3 boyutlu bir dünyaya atıyor. Bu dünyada George isimli bir zürafaya hayat veriyoruz.

Word of the Law: The Death Mask Collector's Edition

Normal fiyatı: 18,50 TL

Henüz geçtiğimiz ocak ayında yayınlanan Word of the Law, bulmaca severlerin dolu vakitler geçirmesini sağlayacak.

Son Haberler