Amazon Prime Gaming, 6 büyük oyunu ücretsiz yapıyor!

Amazon Prime Gaming, 6 büyük oyunu ücretsiz yapıyor!
Amazon Prime Gaming yeni ücretsiz oyunları ile Ağustos ayında kullanıcılarının karşısına çıkacak. O yapımlar belli oldu. İşte detaylar...

Teknoloji devi Amazon'un popüler oyun platformu Amazon Prime Gaming her ay ücretsiz oyunlar ile kullanıcılarını mutlu ediyor. Düşük bir ücret karşılığında elde edebileceğiniz Prime aboneliği sayesinde bu hizmetten ve çok daha fazlasından sizler de hemen yararlanabilirsiniz! Yapılan resmi açıklamaya göre şirket, 1 Ağustos tarihinden itibaren 6 farklı büyük oyunu bedava yayınlayacak. Tüm bu yapımlara kısıtlı süreliğine değil, kütüphanenize kaydettiğiniz takdirde ömür boyu erişim sağlayabileceksiniz.

Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunları sürekli olarak güncelleniyor. Şirket bu yıl çok sayıda büyük yapımla karşımıza çıkmıştı. Bunlar arasında Star Wars Jedi: Fallen Order, Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed ​​Heat, Dead Space 2, Madden 22, Stellaris, Total War: Warhammer, World War Z: Aftermath ve daha pek çok oyun yer almıştı. Şimdi ise listeye yenileri eklendi. İşte o oyunlar...

Amazon Prime Gaming - Ağustos 2022 ücretsiz oyunları

Ağustos ayı itibariyle tüm Prime abonelerine bedava bir şekilde sunulmaya başlanacak olan oyunlar şimdiden büyük heyecan yarattı. Bu oyunların ise StarCraft: Remastered, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island, Recompile, ScourgeBringer ve Family Mysteries: Poisonous Promises olduğu açıklandı.

Amazon Prime Gaming ücretsiz oyun seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda birçok oyun içi içerik de sunuyor. Ağustos'ta geçerli olacak içeriklerden bazıları ise Pokemon Go, Fall Guys, Roblox, League of Legends, Two Point Hospital ve FIFA 22 olarak biliniyor.

Amazon Prime üyeliği ne kadar?

Amazon Prime fiyat etiketi aylık 8,99 TL olarak açıklandı. Bu küçük ücret karşılığında abonelere çok sayıda ayrıcalık tanınıyor. Öncelikli olarak Amazon Prime Gaming hizmetinden sınırsız bir şekilde yararlanma hakkını elde ederken; öte taraftan Amazon Prime Video adlı Netflix alternatifi dijital streaming platformunu da herhangi bir ek ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz.

Amazon Prime özellikleri arasında aynı zamanda sınırsız bir şekilde yararlanabileceğiniz Ücretsiz Ertesi Gün Teslimat ve Aynı Gün Teslimat hizmetleri yer alıyor. Bunların haricinde ise Prime Erken Erişim ve Prime Özel Fırsatları gibi imkanlara da ulaşmanız mümkün.

Son Haberler