Amazon Prime Gaming'e Kasım ayında ücretsiz gelen oyunlar belli oldu

Amazon Prime Gaming'e Kasım ayında ücretsiz gelen oyunlar belli oldu
Amazon Prime Gaming'in Kasım 2023 oyunları belirlendi. Bu ay Prime Gaming kütüphanesine 9 ayrı oyun ekleniyor. Bu oyunlar toplamda 985 lira değerinde olacak.

Amazon'un Prime üyelerine aylık olarak verdiği ücretsiz oyunların Kasım ayı listesi açıklandı. Önümüzdeki ay Prime Gaming kütüphanesine 9 yeni ücretsiz oyun ve Cyberpunk 2077 için bazı ''oyun içi'' hediyeler ekleniyor. İşte Prime Gaming Kasım ayı hediyeleri.

Amazon Prime Gaming Kasım 2023 oyunları

Donanımhaber'e göre, hatırlayacak olursak geçtiğimiz ay Prime Gaming kullanıcılarına sunulan ücretsiz oyunlar arasında GRUNND, Ghostwire: Tokyo ve The Textorcist dahil olmak üzere 6 farklı oyun bulunuyordu.

Kasım 2023 listesine baktığımızda ise, çoğunlukla düşük bütçeli yapımlar ile karşılaşıyoruz. Bununla birlikte listede RAGE 2: Deluxe Edition, STAR WARS: Knights of the Old Republic ve Black Widow: Recharged dahil olmak üzere 9 farklı oyun yer alıyor. Bu yapımlar arasında en dikkat çeken ise STAR WARS: Knights of the Old Republicdemek doğru olur. Önümüzdeki dört hafta içerisinde erişime açılacak oyunların toplam değeri 985TL.

Amazon Prime, ülkemize özel ilk ay için ücretsiz, sonrasında ise ayda 39 TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunuluyor. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Prime Gaming'e Kasım ayında eklenecek oyunlar

2 Kasım
RAGE 2: Deluxe Edition
9 Kasım
Centipede: Recharged
10 Kasım
Evan’s Remains
16 Kasım
Behind the Frame: The Finest Scenery
STAR WARS: Knights of the Old Republic
22 Kasım
The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos
23 Kasım
Black Widow: Recharged
30 Kasım
Orten Was the Case
Caverns of Mars: Recharged

Son Haberler