Battlefield'in yeni versiyonu çıktı: Düşük sistemli bilgisayarı olanlar müjde!

Battlefield'in yeni versiyonu çıktı: Düşük sistemli bilgisayarı olanlar müjde!
Yüksek sistem gereksinimleri nedeniyle düşük özellikli bilgisayalarda Battlefield oynamak çok mümkün değil. Ancak Steam'de artık yeni bir Battlefield oyunu var ve düşük sistem gereksime sahip sistemlerde oynanabiliyor.

Steam'da binlerce oyun var ve bunlar arasında en popülerlerinden biri Battlefield. Bu oyun geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olsa da, ne yazık ki her bilgisayarda çalışmıyor. Bunun nedeni ise sistem gereksinimlerinin fazla olması.

Neyse ki geç de olsa oyuncuları sevindirecek haber geldi. Kısa süre önce Steam'de, Battlefield'in düşük sistem gereksinimli versiyonu olan yeni oyunu çıktı. Bu oyunun ismi BattleBit ve fiyatı ise oldukça uygun.

BattleBit Steam'de satışa çıktı

Steam'da satışa çıkan yeni BattleBit oyunu, Call of Duty ile Battlefield 2042 tarzı savaş ve özelleştirmeyi düşük poli, PS1 benzeri görseller ve devasa 254 oyunculu lobilerle birleştiriyor ve kullanıcıya yeni bir FPS oyun deneyimi yaşatıyor.

BattleBit, Battlefield'ın Army Men ile buluşması gibidir 3D, inanılmaz yıkım fiziğiyle buluşuyor. 254 oyuncunuz var. Araç savaşınız var. Tamamı özelleştirilebilir ve dağlar kadar yükseltmeyle donanmış 44'ün üzerinde silaha sahipsiniz. Daha da önemlisi hemen akla elebilecek her şekilde patlatılabilen, devrilebilen, parçalara ayrılabilen ve düzleştirilebilen Minecraft benzeri devasa bir blok ortamının olduğunu da belirtelim.

"Saniyede yüksek kare hızına sahip oyun için kapsamlı bir şekilde optimize edilmiş" BattleBit ayrıca dostlar ve düşmanlarla yakın sohbeti, saldırı, sıhhiyeci, mühendis, destek ve keşif rolleri arasında seçim yapmanızı sağlayan bir sınıf sistemi ve gelişen bir gündüz ve gece döngüsü ile 18 harita sunuyor.

Şu anda erken erişim aşamasında olan bu oyuna, 180 TL'lik fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Bunun için Steam'in internet sitesine girip, oyun hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Son Haberler