Dead Island 2 çıkış tarihi belli oldu

Dead Island 2 çıkış tarihi belli oldu
Dead Island 2 oyunu için geri sayım başladı. Dambuster Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver imzası ile yayınlanacak olan aksiyon temalı rol yapma oyunu çok yakında PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformlarında yayınlanacak. İşte çıkış tarihi...

Uzun zamandır beklenen zombi öldürme rol yapma oyunu Dead Island 2 için sonunda çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 3 Şubat 2023’te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadia ve PC (Epic Games Store)’ye çıkacak. Deep Silver, Gamescom 2022’de sinematik bir fragman göstermeyi de ihmal etmedi.

Dead Island 2, benzersiz seslendirme ve özelliklere sahip altı oynanabilir karaktere sahip olacak ve hikaye Los Angeles’ta gerçekleşecek. Oyun klasik rol yapma oyunu unsurlarına ve üç oyuncuya kadar bir kooperatif moduna sahip. Altı ana karakterin tamamı özelleştirilebilir olacak ve yepyeni bir beceri sistemi, oyuncuların özelliklerini anında ayarlamasına olanak tanıyacak.

dead-island-2-cikis-tarihi-belli-oldu-2.jpg

Dead Island 2, 2014’te duyuruldu ve o zamandan beri geliştirme aşamasında. Oyunun stüdyo satışı ve takım takası arasında adeta kaynayıp gittiğini söyleyelim. Geliştirme aşaması şu anda Homefront: The Revolution üzerinde çalışan Deep Silver’ın Dambuster Studios’unda devam ediyor.

Son Haberler