EA açıkladı: Black Panther geliyor

EA açıkladı: Black Panther geliyor
Electronic Arts, Iron Man oyununun ardından Black Panther oyununu da açıkladı. Oyun severler bu habere çok sevinecek çünkü oyun şimdiden heyecanlandırıyor. İşte ayrıntılar...

Oyun dünyasının en büyük isimlerinden Electronic Arts (EA), süper kahraman yapımlarını peşi sıra duyurmaya başladı. Henüz iki hafta önce Iron Man oyununu duyuran şirket, bu kez Black Panther oyunu üzerine çalışmaya başladığını açıkladı.

EA'in Black Panther oyunu, EA bünyesinde kurulan yeni Cliffhanger Games tarafından geliştirilecek. Marvel Games ortaklığıyla geliştirilen oyun hakkındaki ilk detaylar da paylaşıldı.

Black Panther oyunundan paylaşılan ilk detaylar:

EA ve Cliffhanger'ın Black Panther oyunu, üçüncü şahıs kamera açısına sahip bir oyun olacak. Oyun, tek kişilik ve Black Panther'in maceralarına atıldığımız hikâye odaklı bir deneyim sunacak.

Oyun hakkındaki umutları yeşerten en büyük etmen ise Cliffhanger ekibindeki isimlerin tecrübeleri. Stüdyo, Middle-earth serisiyle adını duyuran Monolith Productions'tan tanınan Kevin Stephens tarafından yönetiliyor.

Ekip, bünyesinde de daha önce Halo Infinite, God of War ve Call of Duty gibi oyuncu olmayanların bile mutlaka duyduğu devasa projelerde görev yapan isimleri barındırıyor.

Stüdyo başkanından oyun hakkındaki ilk açıklama:

Cliffhanger, oyun projesinin henüz başlarında olduklarını paylaştı. Ayrıca bu projede yer almak isteyen yetenekleri de ekibe davet etti.

Son Haberler