Electronic Arts, 4 oyunun fişini çekmeye hazırlanıyor

Electronic Arts, 4 oyunun fişini çekmeye hazırlanıyor
Electronic Arts, çok sayıda hayranı bulunan 4 oyunu artık kapatmaya karar verdi. Çok da sevilen bu oyunlar için elinizi çabuk tutup erişemeye kadar oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yıl Electronic Arts, Apex Legends Mobile, EA Sports UFC 2 ve çok sayıda FIFA oyunu da dahil olmak üzere birçok oyunu için yavaş yavaş sunucularını kapatıyor. Ve ne yazık ki liste, her geçen gün daha da büyüyor.

PC Gamer'ın haberine göre; Dead Space 2, Crysis 3, Mirror's Edge Catalyst ve Dante's Inferno olmak üzere dört oyunun daha çok oyunculu moduna yakında erişilemeyecek. Crysis 3'ün çevrimiçi sunucuları 7 Eylül'de kalıcı olarak kapatılacak. Diğer üçü ise 8 Aralık'ta kapanıyor.

EA yaptığı açıklamada; eskilerin yerini yeniler aldıkça, eski oyunları oynayan oyuncuların sayısının çok az kaldığını ve bu oyunların çevrimiçi hizmetlerini çalışır durumda tutmanın artık mümkün olmadığını belirtiyor.

Neyse ki, bu oyunların tek oyunculu modları hala tamamen erişilebilir durumda kalacak. Ancak arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak istiyorsanız hala vaktiniz varken bunu yapmanızı öneriyoruz.

Son Haberler