Elinizi çabuk tutun: Tom Clancy's The Division 2 kısa süreliğine bedava!

Elinizi çabuk tutun: Tom Clancy's The Division 2 kısa süreliğine bedava!
Ubisoft, Tom Clancy's The Division 2'yi 22 Mayıs'a kadar ücretsiz oynanabilir duruma getirdi. Kullanıcılar, o tarihe kadar bu oyunu ücretsiz oynayabilirken, istiyorlarsa yüzde 85 oranında indirimden de faydalanabilecek.

Ubisoft'un sevilen serileri arasına girmeyi başaran ve halen aktif olarak oynanan Tom Clancy's The Division'ın ikinci oyunu, kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilir oldu. Diğer oyuncularla ortak bir şekilde veya birbirinize karşı savaşıp hayatta kalmaya çalıştığınız oyun, henüz denemeyenler için büyük fırsata sahip oldu.

Tom Clancy's The Division 2, tüm platformlarda 18 Mayıs 19.00 ile 22 Mayıs 19.00 tarihleri arasında oynanabilecek.

Tom Clancy's The Division 2 kampanyasından faydalanmak için yapmanız gerekenler

  • Adım #1: Buradaki bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına ulaşın.
  • Adım #2: Oyunu ücretsiz oynamak istediğiniz platformu seçin.
  • Adım #3: Ubisoft hesabınıza giriş yapın.
  • Adım #4: İşlem tamamlanmış olacaktır.

Tom Clancy's The Division 2'yi bir süreliğine ücretsiz olarak oynamak için yapmanız gerekenler bunlarla sınırlı. Ancak unutmamanız gereken bir husus var. Oyun, 22 Mayıs'tan sonra sizin olmayacak. İlerlemenize ulaşmanız için oyunu satın almanız gerekiyor.

Tom Clancy's The Division 2 sistem gereksinimleri:

Minimum

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri İşlemci Intel Core i5 2500K veya AMD FX 6350 Bellek 8 GB Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD R9 280X (3GB) Depolama 77 GB

Tavsiye edilen

İşletim Sistemi Windows 7 ve üzeri İşlemci Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1500x Bellek 8 GB Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD RX 480 (4 GB) Depolama 77 GB

Son Haberler