Epic Games açıkladı: İşte ücretsiz sunulacak olan yeni oyunlar

Epic Games açıkladı: İşte ücretsiz sunulacak olan yeni oyunlar
Epic Games, her hafta yeni bir oyun sunarken yeni haftanın oyunları da belli oldu. İşte yeni haftada ücretsiz olacak oyunlar...

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun fırsatları sunmaya devam ederken bu hafta harika oyunlar ücretsiz olarak sunuldu. Geçen hafta erişime açılan oyunlar arasında Idle Champions of the Forgotten Realms ve The Hunter: Call of The Wild yer alırken, bu haftanın oyunları da belli oldu.

Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunları

Epic Games, özellikle son haftalarda bedava şekilde dağıttığı oyunların kalitesi nedeniyle oyuncular tarafından eleştirilirken, bu hafta o eleştiriler son bulabilir.

Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunları, ZeniMax tarafından geliştirilen ve Bathesda tarafından yayınlanan The Elder Scrolls Online ve Mediatonic imzalı Murder by Numbers olacak.

27 Temmuz'a Kadar Ücretsiz Olacak

The Elder Scrolls Online ve Murder by Numbers, Epic Games Store'da 20 Temmuz'dan 27 Temmuz'a kadar ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Dolayısıyla oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcıların kaçırmaması gereken bir fırsat diyebiliriz. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunu 27 Temmuz’dan önce kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Bunu yapmazsanız sonraki tarihlerde eski ücretli fiyatına dönmüş olacak.

Son Haberler