Epic Games'te binlerce liralık oyun ücretsiz oldu: Bu fırsat kaçmaz!

Epic Games'te binlerce liralık oyun ücretsiz oldu: Bu fırsat kaçmaz!
Sony'nin PlayStation için büyük indirimleri devam ederken Epic Games bombayı patlattı. Yaklaşık 2.500 TL'lik oyun paketi ücretsiz oldu.

Oyun platformu Epic Games, her hafta ücretsiz oyunlarla kullanıcısının yüzünü güldürüyor. Kısa süre önce Sony, büyük indirimleriyle dikkatleri üzerine çekerken, Epic Games'te perşembe günü itibariyle bombayı patlattı ve yaklaşık 2.5000 TL'lik oyunu ücretsiz yaptı.

TheHunter: Call of the Wild paketiyle beraber ücretsiz oldu

TheHunter: Call of the Wild, gerçekçi avcılık deneyimi sunan bir açık dünya oyunudur. Oyuncular, çeşitli doğal ortamlarda avlanarak becerilerini geliştirebilir ve farklı türlerdeki hayvanları avlayabilirler. Expansive Worlds tarafından geliştirilen bu simülasyonu tek başınıza veya arkadaşlarınızla deneyimleyebiliyorsunuz.

epic-games-ucretsiz-oyunlari-1.jpg

Ancak bu haftanın asıl bombası ise Idle Champions of the Forgotten Realms için verilen DLC paketi oldu. Oyunun kendisi normalde de ücretsiz fakat Wulfgar’s Legends of Renown Pack adlı DLC'si 100 dolara (yaklaşık 2500 TL) satılıyor. Kullanıcılar bu pakete hiçbir ücret ödemeden erişebilecekler.

Öte yandan Idle Champions of the Forgotten Realms, strateji ve rol yapma türlerini bir araya getiren bir oyun olarak öne çıkıyor. Dungeons & Dragons evreninde geçen bu oyunda, oyuncular efsanevi kahramanları bir araya getirerek düşmanlara karşı savaşıyor ve ödüller kazanıyorlar.

Son Haberler