Epic Games bu hafta bomba bir oyunu ücretsiz yaptı!

Epic Games bu hafta bomba bir oyunu ücretsiz yaptı!
Her hafta verdiği yeni ücretsiz oyunlar veren Epic Games, bu hafta da bomba gibi oyunu ücretsiz yaptı. Midnigh Ghost Hunt, kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. İşte detaylar...

Epic Games, uzun bir süredir en sevilen oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. Her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcı sayısını her geçen gün artıran platform, 700 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bununla birlikte halihazırda devam eden ücretsiz oyun kampanyası büyük bir ilgi görmeye devam ediyor.

Hepimiz oynadığımız oyunlarda keyifli vakit geçirmeyi bekleriz. Bir de bu oyunlara ücretsiz olarak sahip olduğumuzda ise aldığımız keyif daha da fazla artıyor. Bu sebeple de Epic Games, oyuncular tarafından oldukça fazla seviliyor. Peki bu hafta Epic Games'in ücretsiz olarak verdiği oyunlar hangileri? İndirmenize değer mi? Gelin birlikte bakalım...

Midnight Ghost Hunt

2022 yılında piyasaya sürülen Midnight Ghost Hunt, Vaulted Sky Games tarafından geliştirildi ve Coffee Stain tarafından yayınlandı. Kaotik bir çok oyunculu saklambaç oyunu olarak nitelendirilen yapımda oyuncular, hem hayalet hem de avcı olabiliyor. Hayalet olarak zararsız görünen nesnelerin içine girmeye, avcı olarak ise saat gece yarısına gelmeden hayaletleri yakalamaya çalışıyor. Bir erken erişimi oyunu olan 149 TL değerindeki Midnight Ghost Hunt, 8 Haziran'a kadar ücretsiz olacak.

Midnight Ghost Hunt minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel i3-4130 veya AMD Ryzen 3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580 veya en az 4 GB VRAM'e sahip eşdeğeri
  • Depolama: 21 GB

Önerilen sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: i5-4690 (4 çekirdekli veya daha üstü)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 25 GB

Epic Games'in ücretsiz oyunları nasıl alınır?

Epic Games her hafta bizlerle buluşturduğu oyunları almak oldukça kolay. Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp, açılan sayfadaki "Yükle" seçeneğine basın ve oyuna sahip olun. Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini de belirtelim.

Son Haberler