Epic Games Store, 39 TL'lik oyunu ücretsiz yaptı!

Epic Games Store, 39 TL'lik oyunu ücretsiz yaptı!
Epic Games Store bu hafta Unrailed! adlı oyunu ücretsiz hale getirdi. 39 TL değerindeki oyun, bir hafta boyunca platformdan bedava elde edebilir.

Epic Games Store her hafta yayınladığı ücretsiz oyunlar ile geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Şirket, Perşembe günleri saat 19:00'da haftalık bedava oyununu kullanıcılara duyuruyor. Bir hafta içerisinde indirebileceğiniz bu yapımlar, yalnızca kısa bir süreliğine değil, ömür boyunca kütüphanenizde yer alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda Grand Theft Auto V (GTA 5) oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarıyla paylaşan Epic Games Store, yaptığı bu hamle ile tüm dünyanın dikkatini çekmişti. Kısa sürede Steam rakibi bir platform olarak anılan servis, belirli periyotlarda büyük yapımlarla karşımıza çıksa da genel itibariyle orta kademe yapımlar dağıtıyor. Bu haftanın bedava oyunuysa 39 TL'lik bir açık dünya temalı hayatta kalma ve inşaat oyunu oluyor.

Unrailed! oyunu Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Indoor Astronaut tarafından geliştirilen ve Daedalic Entertainment imzası ile yayınlanan Unrailed! oyunu heyecan verici bir deneyim vadediyor. Eleştirmenler tarafından çoğunlukla olumlu geri dönüşler toplayan yapım, yöntemsel olarak üretilen sayısız dünyada arkadaşınızla bir takım olarak çalışıp demir yolu inşa etmenize olanak tanıyor. Rastgele bir şekilde yolunuza çıkan engellerden uzaklaşarak, treninizi yükseltip onun raydan çıkmasını önlemeye çalışıyorsunuz.

epic-games-store-39-tllik-unrailed-oyununu-ucretsiz-yapti-2.jpeg

Çok oyunculu Unrailed! aynı zamanda Türkçe dil desteği de bulunduruyor. 39,00 TL karşılığında satın alabileceğiniz yapım bugünden itibaren bir hafta boyunca Epic Games Store mağazasında ücretsiz olarak listeleniyor. 11 Ağustos saat 19:00'a kadar oyunu kütüphanenize eklerseniz, dilediğiniz zaman bu eğlenceli yapımı oynayabilirsiniz.

11 - 18 Ağustos tarihleri arasında ise Cook, Serve, Delicipus! 3?! adlı oyunun ücretsiz bir şekilde kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor. Vertigo Gaming'in geliştirdiği milyonlar satan serisinin devam oyunu; bir restoran işletme simülasyonu olarak tanımlanıyor. Yemekleri pişirip servis edebileceğiniz, aynı zamanda yemek dağıtımı yapıp kamyonu yönetebileceğiniz yapım gelecek hafta Epic Games'te bedava yayınlanacak.

Unrailed! minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 x64
  • İşlemci:2 Ghz Çift Çekirdek
  • Bellek: 4 GB
  • Depolama: 2 GB
  • GPU: Intel HD Graphics 520

Önerilen sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 veya 11, 64 bit
  • İşlemci: 2 GHz Dört Çekirdek
  • Bellek: 8 GB
  • Depolama: 20 GB
  • GPU: 8 GB VRAM ile NVIDIA® GeForce® GTX 970, AMD Radeon™ RX 480

Son Haberler