Epic Games'e koşun! Yüzlerce liralık oyun bu hafta bedava oluyor

Epic Games'e koşun! Yüzlerce liralık oyun bu hafta bedava oluyor
Her hafta ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkan Epic Games, yarın vereceği oyunla gündeme oturdu. Şirketin paylaştığı videoya göre, Death Stranding bu hafta ücretsiz olarak kullanıcılara sunulabilir.

Epic Games, her hafta birbirinden farklı ücretsiz oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Platform, geçtiğimiz hafta The Sims 4'ün yüzlerce lira değerindeki 3 eklentisini ücretsiz yapmıştı. Bu haftaki gizemli oyunun ne olacağı da merakla bekleniyordu.

Şimdi ise bu haftaki oyunla ilgili bazı ipuçları ortaya çıktı. Epic Games'in Twitter üzerinde yaptığı bir paylaşım, oyunseverlerin kaçırmaması gereken bir yapımın bedava olabileceğini ortaya koydu.

Epic Games, bu hafta Death Stranding'i ücretsiz verebilir

Epic Games tarafından paylaşılan kısa video, 18 Mayıs gününü işaret ederken bazı sembollere de yer veriyor. Şirketin daha önceki ücretsiz oyunlardan önce yayınladığı şeylerde de bu tarz ipuçlarını veriyordu.

8 saniyelik videoda yukarıdan da görebildiğiniz semboller var. Bu sembolleri incelediğimizde ise beş tanesinin sevilen oyun Death Stranding'ten olabileceği görülebiliyor. Otoyol, balina, künye, anten ve kutudan oluşan bu sembollerin bazılarının oyunda nasıl yer aldıklarını aşağıdan görmeniz mümkün.

Death Stranding, ilk olarak 2019 yılında PlayStation için, 2020'de ise PC için çıkmıştı. Kojima Productions tarafından geliştirilen yapım, açık dünya ve macera türlerindeydi ve Sam Bridges'ı merkezine alıyordu. Ayrıca oyunun Director's Cut isimli gelişmiş bir sürümü de bulunuyordu.

Epic'in Director's Cut mı yoksa normal versiyonu mu vereceğini bilemiyoruz. Director's Cut'ın fiyatının 329 TL olduğunu belirtelim. Xbox'ta 300 TL'ye satılan normal versiyon ise Epic'te de Steam'de de mevcut değil. Ayrıca bunun tamamen bir çıkarım olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Şirketin hangi oyunu vereceğini yarın göreceğiz. Oyunu kaçırmamak için buradaki bağlantıdan ulaşabileceğiniz içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Son olarak eğer bu gerçek çıkarsa, Death Stranding Epic tarafından ikinci kez ücretsiz verilmiş olacak. Platform, aralık ayında yılbaşı için düzenlediği kampanyasında da Death Stranding Director's Cut'ı ücretsiz olarak vermişti.

Son Haberler