Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları belli oldu

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları belli oldu
Her hafta ücretsiz oyunlarla oyun severleri rahatlatan Epic Games, bu hafta da ücretsiz oyunlarla abonelerini mutlu edecek. Yeni haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. İşte Epic Games'in ücretsiz vereceği oyunlar...

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun fırsatları sunmaya devam ederek oyun severleri böylesine bir hayat pahalılığı ortasında yalnız bırakmıyor. Öyle ki geçtiğimiz hafta erişime açılan oyunlar arasında The Elder Scrolls Online ve Murder by Numbers yer alırken, yeni haftanın ücretsiz oyunları belli oldu.

Epic Games Store tarafından bu hafta sunulacak ücretsiz oyunlar arasında simülasyon ve strateji türündeki Homeworld Remastered Collection ve FPS türündeki Severed Steel yer alıyor. Her iki yapım, 27 Temmuz'dan 3 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak sunulacak. Dolayısıyla oyun kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcıların bu tarihi kaçırmasını pek önermiyoruz.

Ayrıca Epic Games, önümüzdeki hafta 3 ila 10 Ağustos tarihleri arasında sunulacak ücretsiz oyunları da açıkladı. Bunlar ise Bloons TD 6 ve Loop Hero olacak.

EPİC GAMES'İN BU HAFTAKİ ÜCRETSİZ OYUNLARI:

27 Temmuz- 3 Ağustos
Homeworld Remastered Collection
Severed Steel

3 Ağustos- 10 Ağustos
Bloons TD 6
Loop Hero

Son Haberler