Epic Games'in ortağı Fortnite yeni sezon temasını açıkladı

Epic Games'in ortağı Fortnite yeni sezon temasını açıkladı
Epic Games'in kurucu ortağı Mark Rein, Fortnite oyununun yeni temasını açıkladı. Yeni sezon öncesi oyunları temanın ne olacağını merak ederken, yeni sezon teması da belli oldu.

Epic Games'in kurucu ortağı Mark Rein, Bölüm 4 Sezon 5'te oyuncular tarafından deneyimlenecek olan bir sonraki Fortnite sezonunun temasını nihayet açıkladı.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 4, 3 Kasım 2023'te yeni bir sezonun başlayacağı sona yaklaşıyor. Oyuncular zamanda yolculuk yaparak Bölüm 1'e geri dönmeye hazırlanırken, yaklaşan sezonla ilgili beklenti ve söylentiler tüm zamanların en yüksek seviyesinde.

Fortnitemares etkinliği devam ederken, sezonun son Cadılar Bayramı ve Haftalık görevleri de geldi. Bölüm 4 Sezon 5 beklentisiyle sosyal medyada dolaşan sızıntılar, oyuncuların Bölüm 1'e döneceğini ve Sezon 1'den Sezon X'e kadar adaları deneyimleyeceğini gösteriyor.

Oyuncular gelecek Fortnite sezonunda zamanda geriye yolculuk yapacak. Bu sızıntı ve söylentilerin ortasında, Epic Games'in kurucu ortağı Mark Rein, önümüzdeki Fortnite sezonu için açıklama yaptı. Söylentilere tam olarak güvenilemese de, oyuncular Rein'in gelecek sezonun temasına dair ipuçları veren sözüne güvenebilirler.

Mark Rein'e göre, bir sonraki Fortnite Bölüm 4 Sezon 5 için sözü Rewind. Epic patronu bunu 26 Ekim 2023'te X sayfasında, oyuncuların gelecek sezon hakkında meşru ipuçları vermek için kendisine spam göndermesi üzerine duyurdu.

Son Haberler