Epic Games'in ücretsiz oyunu belli oldu

Epic Games'in ücretsiz oyunu belli oldu
Epic Games'in ücretsiz yeni oyunu belli oldu. Oyuj tutkunları hazır olun! İşte 9-16 Kasım arasında o oyun bedava olacak.

Dünyanın en büyük oyun firmalarından olan Epic Games, ücretsiz oyun fırsatları ile kullanıcıları sevindirmeye devam ediyor. Bu haftanın bedava oyunları da belli oldu. Steam üzerinde 199 liraya satılan korku oyunu, Epic Games'te ücretsiz oldu.

Epic Games'te haftanın ücretsizi: Golden Light

Epic Games Store bu hafta, aksiyon ve gizlilik temalık Golden Light oyununu sunuyor. HypeTrain tarafından 2021 yılında yayınlanan bu oyun, roguelike unsurlara ve ürkütücü bir atmosfere sahip. Ayrıca oyunculara prosedürel bir kara komedi teması sunuluyor.

Golden Light, Epic Games Store'da 9-16 Kasım arasında ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Epic kütüphanesini genişletmek isteyen kullanıcılar, bu fırsatı kaçırmasın. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunu 9 Kasım'dan önce kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Zira bu tarihten sonra yerini yeni ücretsiz oyunlara bırakacak. Ayrıca halihazırda 9 Kasım'a kadar ücretsiz olan Turnip Boy Commits Tax Evasion'ı da kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

​​​​

Son Haberler