FIFA aşıkları bunu sakın kaçırmayın! Dünyanın en iyi FIFA oyuncuları Türkiye'ye geliyor

FIFA aşıkları bunu sakın kaçırmayın! Dünyanın en iyi FIFA oyuncuları Türkiye'ye geliyor
FIFA hayranları için harika bir haber! İstanbul'da gerçekleşecek eŞampiyonlar Ligi Finali için biletler satışa çıktı. Dünyanın en iyi FIFA oyuncuları, Türkiye'ye geliyor. İşte ayrıntılar...

Espor dünyasının en çok takip edilen etkinliklerinden "eŞampiyonlar Ligi Finali" için tarih yaklaştı. Avrupa'nın en iyi 8 FIFA oyuncusunun karşı karşıya geleceği finaller, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nden üç gün önce, 7 Haziran'da gerçekleşecek.

Üstelik eŞampiyonlar Ligi Finali, tıpkı UEFA Şampiyonlar Ligi Finali gibi Türkiye'de, metropol kent İstanbul'da gerçekleştirilecek. eŞampiyonlar Ligi Finali'ni yerinden izlemek isteyenler, etkinlik için artık biletlerini satın alabilirler.

eŞampiyonlar Ligi Finali için biletler satışa çıktı!

eŞampiyonlar Ligi Finali, 42maslak AVM'de gerçekleşecek. 7 Haziran 16.00 - 22.00 saatleri arasında düzenlenecek finallere katılmak için bu bağlantıya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz. Kapılar 15.00'da açılacak.

eŞampiyonlar Ligi Finali'nde FIFA 21'de 535-0'lık galibiyet serisi rekoruna imza atan Danimarkalı genç oyuncu Anders ile birlikte dünya şampiyonu Umut Gültekin gibi oyuncular yer alacak.

Son Haberler