FIFA Kadınlar Dünya Kupası başlıyor

FIFA Kadınlar Dünya Kupası başlıyor
FIFA Kadınlar Dünya Kupası 2023, FIFA 23'te başlıyor. Şu anda Australi ve New Zealand 2023, FIFA 23'te ücretsiz olarak oynanabiliyor.

FIFA Women's World Cup Australia and New Zealand 2023™, şimdi FIFA 23'te ücretsiz olarak oynamaya açıldı. Bu güncelleme ile, FIFA 23 sahipleri Dünya Kupası'nın ihtişamını ücretsiz olarak deneyimleme şansına erişecek. 32 ülke arasından favorinizi seçerek milli takımı zafere taşıyacak mücadeleyi verebilirsiniz.

Kadınlar Dünya Kupası Başlıyor

Epic Games'in paylaştığına göre, Ülkene Öncülük Et Modu'nda, seçtiğin ülke için kupa mücadelesi verirken gerçek bir dünya yıldızı ile sahaya çıkabilir veya kendi özel oyuncunu oluşturabilirsiniz. Turnuvada (umarız ki) ilerlerken, finale giden yolda tek bir oyuncuyu veya tüm takımı kontrol edebilirsiniz.

Turnuva Modu'nda, gerçek hayattaki grup aşamalarında yer alan takımlarla müsabakaları tek oyunculu olarak oynayabilirsiniz. İlerleme kaydettikçe turnuvanın eleme aşamasına ve nihayetinde finallere ulaşacaksınız.

Santra Modu'nda, yerel çok oyunculu olarak yapay zekâya veya diğer oyunculara karşı grup maçlarından finale kadar turnuvanın herhangi bir aşamasını oynayabilirsiniz. Önce grup aşaması mı yoksa eleme turu maçı mı oynayacağına karar ver, ardından da takımları seçerek oynamaya başlayın.

Futbolun en iyilerine yakışır güzellikte sinematiklerin yanı sıra gerçekçi bir şekilde modellenmiş bir futbol topu, stadyum dekorasyonları, maç anlatımı ve tabi ki kupanın kendisini de içeren özgün maç sunumları da yer alıyor.

Son Haberler