Football Manager’a bomba yenilik: Kadın futbol takımı ve dahası yolda!

Football Manager’a bomba yenilik: Kadın futbol takımı ve dahası yolda!
Oyunseverlerin gözdesi Football Manager için yeni sürüm artık piyasaya çıkmak üzere. Gelecek yıl tanıtılacak oyuna ilişkin ilk resmi bilgiler verildi.

Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında en çok oynan menajer oyunlarından Football Manager, başarı sıralamasında önemli bir noktaya geldi.

Sürekli güncellenen, giderek daha kullanıcı dostu olan oyun için Football Manager 2025 versiyonu yolda. Peki neler bekleniyor?

FM 2025 İLE KADIN FUTBOL TAKIMI GELİYOR

Daha önce oyunun geliştirici ekibi Sports Interactive FM’ye kadın futbol takımının geleceğini açıklamıştı. Beklendiği gibi de oldu, şimdi ise ise ileriye dönük planlamaları paylaşan geliştirici kadın futbol takımının Football Manager 2025 ile geleceğini resmi olarak duyurdu.

Sports Interactive, kadın futbol takımının gelecek yıl oyuna dahil edileceğini açıkladı.

fmanager.jpg

Oyunun geliştiricilerinden SI Studio Müdürü Miles Jacobson ise, bu konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"Futbol araştırmalarında, eşleştirme motorlarında ve yerelleştirme çevirilerinde büyük ilerleme kaydettiğimiz gerçeği, kadın futbolu içeriğini yayınlamanın en iyisi olduğunu umuyoruz".

"Football Manager 2025" kadın futbolu içeriklerini tanıtmanın yanı sıra Unity oyun motoruna da geçiş yapacak. Jacobson, bunun oyunun grafik yeteneklerini geliştireceğine, güçlü UI araçları ve yeni bir UI sunacağına ve oyun günü deneyimini önemli ölçüde iyileştireceğini ifade ediyor.

Son Haberler