Fortnite 5. bölüm haritasının sızdırıldığı iddia edildi

Fortnite 5. bölüm haritasının sızdırıldığı iddia edildi
Fortnite oyunu hakkında çarpıcı bir sızıntı gerçekleştirildi. İddia edilene göre Fortnite 5. bölümün haritası sızdırıldı. İşte detaylar...

Geçtiğimiz günlerde, sektörün en önde gelen sızdırıcılarından biri Twitter'da ImPeQu adlı kullanıcı, Fortnite'ın 5. Bölüm güncellemesinin 'bitmemiş' haritasını gösterdiğini bildiren bir görseli paylaştı.

Insider Gaming'in haberine göre, ImPeQu tarafından paylaşılan ve çoğunlukla Fortnite'ın 5. Bölüm haritası için kullanılan bazı dokularla ilgili olan başka bilgiler de paylaşıldı.

Bu Fortnite'ın 5. Bölüm Haritası mı?

HYPEX tarafından Twitter'da paylaşılan (ve orijinali ImPeQu tarafından paylaşılan) ve Fortnite'ın 5. Bölüm haritası olduğu iddia edilen görselin tamamı ilk bakışta yeterince ilgi çekici ancak bölümün neler içerebileceği hakkında çok derin bir şey sunmuyor.

Haritanın kod adı 'HELIOS', ancak bunun Yunan 'Titan'ı ve güneşin kişileştirilmesi olarak tanımlanması dışında, potansiyel adlandırma kuralından çıkarabileceğimiz başka bir şey yok.

Şu anda milyonlarca oyuncu hala Bölüm 1'deki OG haritasının yeniden dağıtılmasından aktif olarak keyif alıyor ve Epic Games'in bunu kaldırıp yerine yeni bir şey koyması onları mutlu etmeyebilir.

Son Haberler