Garena Free Fire MAX oynayanlar toplanın! Bu kodlarla oyun içi öğeler kazanacaksınız

Garena Free Fire MAX oynayanlar toplanın! Bu kodlarla oyun içi öğeler kazanacaksınız
PUBG kadar sevilen Garena Free Fire MAX, oyuncuları mükemmel bir haber veriyor. Eğer siz de Free Fire MAX oynuyorsanız, verdiğimiz kodları kullanarak oyun için öğeler kazanabilirsiniz. Oyunda kodlar ilk 500 kişiye özel, o nedenle elinizi çabuk tutun!

Garena Free Fire Max, günlük olarak kod vermeye devam ediyor. Oyuncuların mevcut kodları kullanmak için ziyaret edebilecekleri özel bir mikrosite de bulunuyor.

Garena Free Fire Max kodları silahlar, elmaslar, görünümler ve daha fazlası gibi oyun içi öğeleri kazanmak için kullanılabilir. Bu 12 haneli kodlar büyük harf ve rakamlardan oluşuyor.

Bilmeyenler için Garena Free Fire Max, Garena Free Fire'ın yenilenmiş bir sürümüdür. 2021'de piyasaya sürüldü ve ilkinin Hindistan hükümeti tarafından yasaklanmasının ardından popüler hale geldi.

16 MART OYUN KODLARI

Oyuncular bu kodları kullanarak Rebel Academy Silah Ganimet Sandığı, Revolt Silah Ganimet Sandığı, Elmas Kuponu, Ateş Kafası Av Paraşütü kazanma şansına sahip olacaklar. Kodların sınırlı saatler için (12 saate kadar) ve yalnızca ilk 500 kullanıcı için geçerli olduğunu unutmayın. Bu yüzden acele edin ve kodlar tükenmeden kullanın.

İşte 16 Mart 2023 için tüm aktif kodların listesi:

FF11NJN5YS3E

Y6ACLK7KUD1N

W0JJAFV3TU5E

YXY3EGTLHGJX

Son Haberler