GeForce Now fiyatlarına indirim geldi

GeForce Now fiyatlarına indirim geldi
NVIDIA'nın Turkcell işbirliğiyle Türkiye'ye getirdiği GeForce Now üyeliği, son zam sonrasında indirime yaz indirimin girdi. Eğer böyle bir üyelik ihtiyacı olan varsa sakın kaçırmasın!

NVIDIA'nın Turkcell işbirliğiyle Türkiye'ye getirdiği GeForce Now üyeliği, geçtiğimiz aylarda aldığı zammın ardından şimdi indirime gitti. Paket fiyatlarında ortalama olarak yüzde 30'luk bir indirim yapıldı. Fırsatı kaçırmayın!

GEFORCE NOW FİYATLARINDA YAZ İNDİRİMİ!

Ülkemizde Turkcell Game+ üzerinden hizmet veren GeForce Now, zam yapmasının ardından tepki görmüş ve oyun tutkunları bu habere çok üzülmüştü. İşte o üzüntüyü biraz olsun azaltacak hamle geldi. Ağustos ayından itibaren paket fiyatlarında indirime gidildi.

1 Aylık Premium Paket normal şartlarda 244 TL lirayken yapılan indirimle birlikte bu fiyat 175 liraya düştü. 3 Aylık Premium Paket 589 liradan 399 liraya düşerken; 6 Aylık Premium Paket 1159 liradan 750 liraya indi.

GEFORCE NOW HİZMETİ NEDİR?

GeForce Now, kişilerin kullandığı bilgisayarın donanımı gözardı edilerek, sunucular üzerinden kullanıcılara 1080p çözünürlük ve 60 FPS de akıcı bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Ancak bunun için internetinizin de oldukça iyi olması gerekiyor. Bunun için tavsiye edilen internet hızı 720p ve 60 fps için en az 15 Mbps; 1080p ve 60 FPS için ise 25 Mbps.

Son Haberler