Hazır olun! Sims 4'e ev sahibi-kiracı krizi geliyor

Hazır olun! Sims 4'e ev sahibi-kiracı krizi geliyor
Sims 4 için yeni bir paket geliyor. Yeni paketle birlikte oyuncular artık oyun içinde ev sahibi olabilecek. Evini kiraya verebilecek ve öte yandan evdeki sorunlarla başa çıkmak durumunda kalacak. Böcek istilası, tesisat sorunları sizleri bekliyor...

Günlük yaşamda kira sorunu hepimizin başını fena halde yakarken, Sims 4'e de kira geliyor. Yeni yayınlanacak olan Sims 4 paketinde artık oyuncuların Sim'lerine kira hayatını yaşatacak. Oyuncular, istedikleri yerde konut inşa edebilecek, kiralayabilecek.

The Sims'e ev sahibi-kiracı geliyor

Oyunun genişleme paketi, mülk sahibi olarak kiralamaları yönetme konusunda şansınızı denemenize olanak tanıyor. Ev sahibi Sim'ler akıllı yatırımlarından para kazanabilir ve evlerinde yaşayabilir veya evlerini kiracılardan uzakta ayrı bir arsada tutabilirler.

Ayrıca, konut güvensizliği artık The Sims'te bolca duyabileceğimiz bir şeye dönüşüyor. Dairelerde böcek istilası, arızalı su tesisatı ve elektrik ve hatta küf olabilir. Oyun ayrıca kiracı Sim'ler için yeni bir korku da getiriyor: tahliye edilmekten korkmak.

Yeni özellik hem heyecan verici hem de oyunu biraz zorlaştırmış olabilir. Bir yerlerde çalışıp evinize bir şeyler almaya çalışmanın yanında artık ev sahibi olmanıza da olanak tanınacak. Hem de aynı zamanda kiracılarınız da olabilecek. Gerçek hayatta kiracıysanız, oyunda ev sahibi olmanın nasıl bir his olduğunu öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Editör: Gamze Nur Ergil

Kaynak: The Verge

Son Haberler