Kaçıran pişman olur! PlayStation Plus'a eklenecek 1258 lira değerindeki ücretsiz oyunlar

Kaçıran pişman olur! PlayStation Plus'a eklenecek 1258 lira değerindeki ücretsiz oyunlar
PlayStation, PS Plus üyeleri için mayıs ayında oyunculara sunduğu fırsatı açıkladı. Mayıs ayı içerisinde kullanıcılar, 1258 lira değerindeki 3 oyunu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Japonya teknoloji devi Sony'nin, PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus üyeleri için mayıs ayında ücretsiz hâle getireceği oyunlar resmen açıklandı. Oyunların 2 Mayıs tarihi itibarıyla erişilebilir olacağı ifade edildi.

Önümüzdeki ay PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda toplam 1258 TL değerindeki üç popüler oyunun bedava olacağını görüyoruz. Açıklanan oyunlar, Essential, Extra ve Deluxe abonelerinin hepsi için çıkış yapacak. Bu yapımları kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

İşte Mayıs 2023'te PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak oyunlar:

Oyun Normal Fiyatı Platform GRID Legends 700 TL PS4/PS5 Chivalry 2 399 TL PS4/PS5 Descenders 159 TL PS4

GRID Legends

Mayısta ücretsiz hâle gelecek oyunlar arasında en çok dikkat çeken yapım olan GRID Legends, Codemasters tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlandı. 2022'de çıkış yapan ve serinin beşincisi oyun, bir yarış oyunundan beklediğiniz her şeyi hem arkadaşlarınız hem de tek başınıza deneyimlemeniz için sizlere sunuyor. Yapımın normal fiyatı 700 TL.

Chivalry 2

Torn Banner Studios tarafından geliştirilen ve Tripwire Interactive tarafından yayınlanan Chivalry 2, 2021 yılında çıkış yaptı. Çok oyunculu türündeki yapım, Orta Çağ filmlerindeki savaşlardan ilham alıyor. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan ve onlarca silahın yer aldığı bu kanlı oyunda, 64 oyuncuya çıkabilen savaş alanlarında savaşabiliyorsunuz. Chivalry 2'nin normal fiyatı 399 TL.

Descenders

2018 yılında çıkış yapan Descenders, RageSquid tarafından geliştirildi ve No More Robots tarafından yayınlandı. Normalde 159 TL değerinde olan yapım, ekstrem spor meraklıları için biçilmiş kaftan. Oyuncular, ister arkadaşlarıyla ister tek başına özel parkularda dağ bisikleti sürerek eğlenceli ve adrenalin dolu zamanlar geçirebiliyor.

Son Haberler