Keyifler yerinde! Human Fall Flat 2 duyuruldu!

Keyifler yerinde! Human Fall Flat 2 duyuruldu!
Dünyanın en popüler platform-bulmaca oyunlarından Human Fall Flat, ikinci oyunuyla oyun severler için geliyor. İşte detaylar...

İlk kez 2016 yılında yayınlanan ve yayınlandığı dönem pek çok oyunseverin favorisi olarak kayıtlara geçen "Human Fall Flat" ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Yayıncı şirket Devolver Digital, Human Fall Flat'in ikinci oyununun yolda olduğunu duyurdu. Hayranlarının, Human Fall Flat 2 için şimdiden heyecanlandıklarını söyleyebiliriz.

Human Fall Flat, en basit anlatımı ile bir platform-bulmaca oyunu. Oyunda, hayali mekanları isterseniz tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun fizik tabanlı olması ise eğlencenin dozajını artırıyor. Yürürken, koşarken, zıplarken, tutarken ve iterken, arkadaşlarınızla zamanın nasıl geçtiğini bile anlamıyorsunuz. İşte şimdi, bu oyunun yeni versiyonu için çalışmalar yapılıyor.

Human Fall Flat 2 için Steam sayfası açıldı bile!

Devolver Digital, yaklaşmakta olan Human Fall Flat 2'nin Steam sayfasını da aktifleştirdi. Sayfa şu an oldukça sakin. Tahmin edebileceğiniz üzere yeni oyunun fiyatını ve çıkış tarihini şimdilik göremiyoruz. Sistem gereksinimleri bölümü de pasif durumda. İlk oyunda Türkçe altyazı ve arayüz seçeneği mevcutken yeni oyunda böyle bir durum söz konusu değil. En azından şimdilik...

Human Fall Flat 2'nin Steam listeleme sayfasında, oyunla ilgili şu ifadeler kullanılıyor:

Yepyeni seviyeleri, özelleştirilebilir karakterleri ve hiç olmadığı kadar çılgın fizik temelli eğlencesiyle Human Fall Flat 2, dünyanın dört bir yanında ses getiren platformlu bulmaca oyununun daha büyük, daha iyi ve daha tuhaf devam oyunu. Her bir karmaşık seviye, kendi başına veya en fazla sekiz arkadaş beraberce birçok zorlayıcı bulmacayı çözerken kullanabileceğin yeni oyuncaklar ve cihazlarla dolu. Yeni bir fizik motoru, yeni oynanış etkileşimleri ve yeni mekanikler sayesinde her oyun eşsiz bir şekilde absürt ve hiç olmadığı kadar dinamik olacak. Geliştirilmiş kontrolleri, görselleri ve müziğiyle Human Fall Flat 2'de oyuncuları eşi benzeri olmayan bir şamata bekliyor!

Human Fall Flat 2 fragmanı

Human Fall Flat 2'nin çok yakında sistem gereksinimleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgilerle karşımızda olmasını bekliyoruz. Eğer isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak oyunun Steam'deki listeleme sayfasına gidebilir, Human Fall Flat 2'yi şimdiden istek listenize ekleyebilirsiniz.

Son Haberler