Korkuyu dibine kadar yaşayacaksınız: Alan Wake 2 ön satın alımı açıldı!

Korkuyu dibine kadar yaşayacaksınız: Alan Wake 2 ön satın alımı açıldı!
17 Ekim 2023'te yeni bölümüyle başlayacak olan Alan Wake 2, Epic Games Store'da ön satım işlemlerine başladı. Psikolojik korku oyunu Alan Wake 2, harika bir oyun macerasını sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

17 Ekim 2023'te Alan Wake'in hikâyesinde yeni bir bölüm aralanacak. Dikkat çeken oyun şu an Epic Games Store'da ön satıma açık olarak duruyor. Oyuncuların bu oyunla birlikte harika bir oyun deneyimi yaşayacağını söylememize sanırım hiç gerek yok.

Psikolojik korku oyunu Alan Wake 2, oyuncuları karanlık bir sır barındıran Kuzeybatı Pasifik kasabası Bright Falls ile yeniden bir araya getirecek.. Bir ilk olarak, oyuncular hikâyeyi iki oynanabilir karakterin gözünden deneyimleyebilecek.

Yayınlanan fragmanda, FBI ajanı Saga Anderson ile tanışırken, Anderson Bright Falls'a cinayet araştırmak için geliyor. Bulduğu korku hikayesinin sayfalarındaki olayları bir bir yaşamaya başlayan Anderson için vaka artık tam bir kabusa dönüyor.

ekran-goruntusu-2023-05-25-173018.png

Ön Satım İle Yerinizi Alın

Hâlâ Dark Place'te mahsur olan Alan, bir yandan etrafında olan olayları değiştirmek için bir hikâye yazarken bir yandan da aklını kaçırmamaya ve bu kâbustan kaçmaya çabalıyor.

Şu anda Epic Games Store, PlayStation ve Xbox'tan Alan Wake 2 için ön satın alım yaparak Alan için bir Süslemeli Altıpatlar Kaplaması (Ornate Revolver Skin) ve Saga için Hayatta Kalma Kaynakları Paketi (Survival Resources Pack) alabilirsiniz. Hayatta Kalma Kaynakları Paketi'nde Ajan Saga Anderson için İşaret Fişeği (Rocket Flare), İlk Yardım Çantası (First Aid Kit) ve Ağrı Kesiciler (Painkiller) ile birlikte bir Kahve Fincanı Tılsımı (Coffee Mug Charm) var. Bu Kahve Fincanı Tılsımı, Ajan Anderson'ı bir öldürücü darbeden kurtardıktan sonra kalıcı olarak kırılacak. Hayatta Kalma Kaynakları Paketi öğeleri 2. görev sırasında açılacak.

Deluxe Edition'da Saga ve Alan için kıyafetler, çeşitli silah kaplamaları, bir tılsım ve Expansion Pass bulunuyor. Expansion Pass, Alan Wake dünyasını daha derinlemesine keşfetmenizi sağlayacak yeni hikâye içeriği sunacak.

Son Haberler