Mbappe yedek kulübesinde oturuyor "EA Sports FC 24" kapak yıldızı ortaya çıktı

Mbappe yedek kulübesinde oturuyor "EA Sports FC 24" kapak yıldızı ortaya çıktı
Önümüzdeki aylarda çıkış yapacak EA Sports FC 24 için çok merak edilen kapak fotoğrafı belli oldu. Bu kez Mbappe yok.

Oyun severlerin merakla beklediği EA Sports FC 24, çok yakında çıkış yapacak. Oyun hakkında merak edilen pek çok detay netlik kazanırken, kapak fotoğrafında hangi futbolcunun olacağı ise merak konusuydu.

Neyse ki güvenilir kaynaklar, EA Sports FC 24'ün kapağında hangi futbolcunun yer alacağını paylaştı. Bu kez Mbappe yedek kulübesinde, bakın yerine kim geldi.

Haaland, EA Sports FC 24'ün kapağında olacak

3DMGame'in haberine göre tanınmış sızıntıcı Billbil_Kun, EA'nın yıllık futbol oyunu "EA Sports FC 24"ün kapak yıldızının Erling Haaland olduğunu paylaştı.

Manchester City forveti Erling Haaland'ın kapak yıldızı olacağını söyleyen Kun, telif hakları nedeniyle resmi paylaşamadığını da sözlerine ekledi. Bu yıl ilk Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazandı. Evet, Manchester City'nin yıldız oyuncusu Erling Haaland." !"

Billbil_Kun, EA Sports FC 24'ün kapağında Haaland'ın oyunda, topu kaleye atmak üzereyken gösterdiğini iddia ediyor. Bu standart FIFA stili olarak da biliniyor.

Ancak Harland'ın standart sürüme ait kapak resminin nihai sürümün ambalajında ​​yer almayacağı da paylaşılan bilgiler arasında.

Son Haberler