Mortal Kombat 1 bekleyenler müjde: Oyunun oynanış videoları geliyor, paylaşılacağı tarih açıklandı

Mortal Kombat 1 bekleyenler müjde: Oyunun oynanış videoları geliyor, paylaşılacağı tarih açıklandı
Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan ve çok ses getiren yeni Mortal Kombat 1 için bir önemli gelişme daha yaşandı. Oyunun oynanış videosunu içeren tanıtım tarihi belli oldu.

Mortal Kombat efsanesi, geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni sürümle geri döndü. Mortal Kombat 1’in tanıtımı oyun sektöründe büyük yankı uyandırırken, güncellenen grafiklerle oyun deneyiminin ileri seviyeye ulaşacağı aktarıldı.

Şimdi ise bir önemli gelişme daha yaşandı. NetherRealm Studios ve WB Games, Mortal Kombat 1 için ilk resmi oynanış görüntülerini ne zaman yayınlayacağını açıkladı.

Mortal Kombat 1’in oynanış görüntüleri paylaşılacak

Geçtiğimiz haftalarda oyunun tanıtımı gerçekleşse de, oynanışına ilişkin bir şeyler yoktu.

Fakat resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre Mortal Kombat 1’in oynanış dünya prömiyeri, 8 Haziran’da Summer Game Fest'te gerçekleşecek. Meraklılar bu sayede oyuna daha detaylı göz atabilme şansına da sahip olacak.

MK1'in bu gösterimine , yayın sırasında oyun hakkında konuşmak üzere yönetmen Ed Boon ve ev sahibi Geoff Keighley eşlik edecek. Fakat sunumun kaç dakikadan ibaret olacağı bilgisine yer verilmediğini de belirtelim.

Karakterlerle ilgili de yine kafalarda soru işaretleri var. , NetherRealm hala Mortal Kombat 1'de yer alacak tam savaşçı listesini sağlamadı . Şu anda oyunda yer aldığı doğrulanan karakterler arasında Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Kung Lao, Kitana, Mileena, Shang Tsung ve Johnny Cage gibi isimler bulunuyor.

Kaynak: Comicbook
Derleme: Veteknoloji.net

Son Haberler