One Piece, RPG oyun olarak karşımıza çıkacak

One Piece, RPG oyun olarak karşımıza çıkacak
One Piece Odyssey'in RPG oyun versiyonu 2022'de piyasaya sürülecek

Bandai Namco One Piece'in 25. yıldönümünü kutlayan bir video sunumu sırasında, ünlü manga/anime serisinin dizinin yaratıcısı Eiichiro Oda tarafından yazılmış orijinal bir hikaye ile yeni bir RPG alacağını duyurdu.

Videoyla beraber anlaşıldı ki Bandai Namco, en popüler animeler arasında yer alan One Piece için rol yapma temalı bir oyun geliştiriyor. Tek güzel haber bu sanabilirsiniz ancak tek güzel haber bu değil. Gelin One Piece oyunun yayınlanan detaylarına ve ilk fragmanına beraber göz atalım.

Eiichiro Oda ile işbirliği yapılacak

İsmi One Piece Odyssey olarak duyurulan oyun, açık dünya RPG oyunu olacak ve gizemli bir adayı keşfedeceğiz. Oyun, daha önce Pokemon Brilliant Diamond ve Shining Pearl remake, Dragon Quest XI ve Nier Replicant oyunlarında çalışmış ILCA isimli Japon şirket tarafından geliştirilecek. Oyun ayrıca orijinal animenin senaristi Eiichiro Oda işbirliğinde geliştirilecek.

Her ne kadar duyuru videosunda sadece ara sahneler bulunsa da oyunda sıra tabanlı savaş sistemi bulunacağı ve oyuncuların Thousand Sunny ekibini yönlendireceği biliniyor.

Son Haberler