Oyunseverler koşun! NARAKA: BLADEPOINT'e ücretsiz ulaşabilirsiniz

Oyunseverler koşun! NARAKA: BLADEPOINT'e ücretsiz ulaşabilirsiniz
60 oyuncuya kadar ulaşabilen yakın dövüş oyunu NARAKA: BLADEPOINT, oyunseverlere müjdeyle geliyor. 14 Temmuz'da ücretsiz olan oyun, büyük bir eğlence vaat ediyor. Elinizi çabuk tutun!

60 oyuncuya kadar çıkabilen yakın dövüş battle royale oyunu, ikinci yıldönümünde 20 milyon oyuncu sınırını geçerken güzel haberlerle oyun severleri mutlu edecek.

NARAKA: BLADEPOINT, 14 Temmuz tarihinde oynaması ücretsiz olarak sunuluyor. Ücretsiz oyunla birlikte birçok güncelleme de oyun meraklılarını bekliyor. Aynı zamanda eski oyuncuları da hediyeler bekliyor.

Oyunu Satın Alanlara Ödül Verilecek

Oynaması ücretsiz hale gelmeden önce oyunu satın alan oyuncular eski oyuncu ödüllerini almaya hak kazanıyor. Eğer daha önce oyunu satın aldıysan, ödüllerin oyun içi posta yoluyla iletilecektir. Eski bir oyuncu olarak sabırsızlıkla bekleyebileceğin içerikler:

Listenin başını oyun içi para birimi olan altın ile dolu bir kasa çekiyor. Elde edeceğin altın miktarı, oyunu satın alırken yaptığın ödeme tutarına denk olacak. Yani NARAKA: BLADEPOINT'i 19,99 $ ABD Doları'na satın aldıysan, karşılığında bu değerde altını geri alacaksın.

Ayrıca yeni sezon hazinesi olarak bilinen 10 adet ganimet kutusu, bir adet özel efsanevi kahraman görünümü, bir adet özel efsanevi silah görünümü ve bir adet özel avatar'a sahip olacaksın.

Tüm bunlar oldukça büyük hediyeler, ancak bu akşam oyunun oynaması ücretsiz oluşuyla birlikte oyuna gelenlerin hepsi bunlarla bitmiyor. Bugünden itibaren kullanıma sunulacak yeni içerik ve özelliklerden bazılarına aşağıdan göz atabilirsin:

Capture the Spirit Well (Ruy Kuyusu Mücadelesi): Oyuncuların Spirit Well'leri (Ruh Kuyuları) ele geçirerek puan kazanmak için birbirleriyle rekabet edeceği yeni bir 12'ye 12 oyun modu.

Yeni Çift Halberd (Teber) Silahı: Bir mızrak ve hançerin birleşiminden oluşan yeni bir silah. Düz bir saldırı ile hasar verebilir ve diğer silahları kilitleme özelliği ile yatay olarak da vuruş yapabilir.

Guild Mode (Lonca Modu) için Justice Chamber güncellemeleri: Mevcut lonca sistemine yeni liderlik pozisyonları ve diğer özellikler ekleniyor.

Yeni Kahraman Tessa: Düşmanlarını büyüleyebilen ve ruhlarını ele geçirebilen 1000 yaşında bir tilki iblis.

Yeni sezon görünüm teması: Ünlü Çin yazıtı "Classic of Mountains and Seas" ve dört mevsim tanrısı.

3D Lobi: Oyuncular eşleşme beklerken kanca atarak etrafı keşfedebilir.

Yeni Kıyafet: Ünlü Çinli ressam Huang Gongwang'ın Dwelling in the Fuchun Mountains adlı eserinden esinlenen yeni bir kıyafet.

Yıldönümü kapsamındaki oyun içi etkinlikler ve ödüller: Oyuncular her gün oyuna giriş yapıp çeşitli görevleri tamamlayarak belirli bir puan seviyesine ulaştıklarında ödülleri alabilecekler. Ödüller arasında çok sayıda hazine, efsanevi silah görünümü ve diğer birçok kozmetik yer alacak.

Son Haberler