Oyunun tadı kaçtı: GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlandırma

Oyunun tadı kaçtı: GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlandırma
Artan döviz kuru etkisini oyun ve oyun platformlarında göstermeye devam ediyor. Son olarak NVİDİA’nın GeForce Now hizmetine de Türkiye’de zam geldi.

Ücretli ve popüler oyunlara ulaşmak giderek zorlaşıyor. Bunun sebebi ise artan döviz kuru nedeniyle yükselen fiyatlar. Geçtiğimiz aylarda Steam’de oyunlara yapılan zamlar epey gündeme gelmişti. Bu kez yeni zam NViDİA’nın GeForce Now hizmetine geldi.

Kısa süre önce GeForce Now Türkiye fiyatlarına zam yapıldı. Uygulanan zam sonrası hizmete erişim biraz daha zor hal aldı.

İşte GeForce Now Türkiye fiyatları

GAME+ ekibinden gelen yeni haber ise kullanıcıları biraz üzecek. Zira GeForce Now paketlerinden iki tanesine bugün zam yapıldı.

Avantajlı 6 aylık Premium paket önceden 790 TL’ye satılmaktaydı. Güncellenen fiyat listesine göreyse artık 900 TL’ye satılacak. Ancak şu an 6 aylık paket yüzde 5 indirimle sunuluyor bu da 855 TL’ye sahip olabilmeniz anlamına geliyor.

Buna ek olarak platformun en çok satılan paketlerinden biri olan 11+1 ay yani yıllık paketi de zamdan nasibini aldı. Eski fiyat listesinde 1380 TL’ye satılan 11+1 ay paketi artık 1668 TL’ye satılacak. Buda 288 TL tutarında bir zam demek.

İşte zam sonrası yeni fiyatlandırma

-PREMIUM- 190 TL/ aylık
-3 AYLIK PREMIUM- 450 TL/3 aylık
-Avantajlı 6 aylık Premium- 900 TL/ 6 aylık
-Avantajlı 11+1 aylık Premium: 900 TL-6 aylık
-Basic: Ücretsiz

Son Haberler