PlayStation Plus Haziran ayında 1467 TL değerinde 3 oyunu ücretsiz yapacak

PlayStation Plus Haziran ayında 1467 TL değerinde 3 oyunu ücretsiz yapacak
PlayStation, PS Plus üyeleri için haziran ayında ücretsiz hâle gelecek oyunları paylaştı. Oyunların değeri 1.467 lira olurken, 6 Haziran itibariyle erişilebilir olacak.

Japonya teknoloji devi Sony'nin, PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus üyeleri için haziran ayında ücretsiz hâle getireceği oyunlar resmen açıklandı. Oyunların 6 Haziran tarihi itibarıyla erişilebilir olacağı ifade edildi.

Önümüzdeki ay PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda toplam 1467 TL değerindeki üç popüler oyunun bedava olacağını görüyoruz. Açıklanan oyunlar, Essential, Extra ve Deluxe abonelerinin hepsi için çıkış yapacak. Bu yapımları kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

İşte Haziran 2023'te PS Plus aboneleri için ücretsiz olacak oyunlar:

Oyun Normal Fiyatı Platform NBA 2K23 749 TL PS4/PS5 Jurassic World Evolution 2 529 TL PS4/PS5 Trek to Yomi 189 TL PS4/PS5

NBA 2K23

Bu ay PS Plus abonelerine sunulacak oyunlar arasında en çok dikkat çekeni NBA 2K23. Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan oyun, hepinizin de bildiği üzere en gerçekçi basketbol deneyimini konsolunuza getiriyor.

Güncellenmiş kadrolar ve tarihe damga vurmuş takımların yanı sıra NBA'e ek olarak WNBA takımlarının da yer aldığı oyunu, ister tek başınıza ister çevrim içi olarak farklı modlarda deneyimleyebilirsiniz. NBA 2K23'ün normal fiyatı 749 TL.

Jurassic World Evolution 2

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan Jurassic World Evolution 2, 2021 yılında çıkış yapmıştı. Sevilen Jurassic World Evolution'ın devamı niteliğindeki yapım, yönetim simülasyonu türünde.Oyunda dört sürükleyici mod, yeni özellikler, ve Jurassic World film serisinden oyuncuların seslendirmeleri gibi şeyler yer alıyor. Oyuncular, ABD'yi kasıp kavuran vahşi dinozorları kontrol etme, koruma ve kontrol etme çabalarına öncülük etmeye çalışıyor. Jurassic World Evolution 2'nin normal fiyatı 529 TL.

Trek to Yomi

Devolver Digital tarafından yayınlanan Trek to Yomi, ölüm döşeğindeki ustasına kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehlikelere karşı koruyacağına dair söz veren genç kılıç ustası Hiroki'yi konu ediniyor. Sinematik aksiyon/macera türlerindeki yapım, ilgi çekici stiliyle dikkat çekiyor. Trek to Yomi'nin normal fiyatı 189 TL.

Son Haberler