PlayStation Plus'ta yıllık abonelik indirim fırsatları başladı

PlayStation Plus'ta yıllık abonelik indirim fırsatları başladı
Sony, PlayStation Plus'ta yeni bir üyelik satın almayı planlayan kullanıcılar için indirimli yıllık abonelik planları sunuyor. Ayrıca şirket, yalnızca yıllık paketler için Essential, Extra ve Deluxe olmak üzere üç kademede de indirimli fiyatlar sunacak. Bu teklif 12 Aralık'ta yayına girdi ve 20 Aralık'a kadar geçerli olacak.

PlayStation Plus, aboneler için satışlar ve üç kademede teklifler sundu. Ancak indirim yalnızca 12 aylık üyelik planını tercih eden PlayStation Plus kullanıcıları için geçerli.

Özellikle, yalnızca yeni kullanıcılar veya üyeliği sona eren aboneler PlayStation Plus indirimli yıllık aboneliğini seçebilir. PlayStation Plus Essential kullanıcıları sınırlı bir süre için olan yıllık abonelik planında yüzde 50 indirim alırken, PS Extra aboneleri yüzde 40 indirimden yararlanabiliyor ve PlayStation Deluxe üyelerine yüzde 36 indirim sunuluyor.

PlayStation Plus Essential planı yüzde 50 indirimle satılacak. Bu fiyat yalnızca ilk abonelik döngüsü için geçerli olacak. Paket aylık oyunlar, özel indirimler, oyun yardımı, bulut depolama ve daha fazlasını içeren harika özellikler de sunuyorlar.

Bu arada, Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 6 2027 yılına kadar çıkmayabilir. PlayStation LifeStyle'dan gelen resmi bir belge bunu ortaya koyuyor. "Sony Interactive Entertainment Observations on the CMA's issue statement" başlıklı belgeye göre, Sony PS6 lansman tarihi 2027'ye çekilebilir.

Belgede Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın almasına da değiniliyor. Bilmeyenler için Activision Blizzard, Sony PlayStation'a özel Call of Duty oyunlarını yayınlayan şirkettir. Sony bu satın almaya karşı çıkıyor. Çünkü Microsoft'un Activision Blizzard'ı satın alması, Call of Duty'nin Xbox'a geçmesine neden olacak.

Son Haberler