Rocket League'de Hızlı ve Öfkeli rüzgarı!

Rocket League'de Hızlı ve Öfkeli rüzgarı!
Rocket League, mücadeleyi tavan yaptıracak mükemmel araçlarıyla oyuna yeni bir soluk getirdi. Hızlı ve Öfkeli Dodge Charger SRT Hellcat, Rocket League'e geliyor.

Hızlı ve Öfkeli, yepyeni bir arabayla Rocket League'e geri dönüyor! Hızlı ve Öfkeli Dodge Charger SRT Hellcat ile sokaklara hükmet ve Hızlı ve Öfkeli 4 Car Bundle ile birkaç klasik araba kap. Hızlı ve Öfkeli içeriği 17 Mayıs ile 30 Mayıs tarihleri arasında mağazadan satın alınabilecek.

GARAJINI GÜÇLENDİR

Hız ve tarz söz konusu olduğunda Hızlı ve Öfkeli Dodge Charger SRT Hellcat eksiksiz bir araba. Bu sokak canavarı Dominus İsabet Alanı kullanır ve aracını özelleştirmen için pek çok öğe ile birlikte gelir. Gerçekçi Reel Life Çıkartması ile film yıldızı gibi görün ya da kaputun altında ne olduğunu herkese göstermek için Hellcat Çıkartmasını kullan. Hızlı ve Öfkeli Dodge Charger SRT Hellcat Tekerlekleri ve Motor Sesi, Arenayı kasıp kavurarak eksiksiz bir görüntü sunuyor. Film ve müzik meraklıları, orijinal olarak Daddy Yankee tarafından icra edilen Myke Towers'ın yer aldığı "Gasolina (Safari Riot Remix)" parçasının Oyuncu Marşı versiyonuyla bir sonraki maçlarında tempo tutabilir.

TAM GAZ GERİ DÖNÜŞ

Bu, Hızlı ve Öfkeli'un Rocket League'teki ilk boy gösterişi değil ve bu kez tüm klasikleri görücüye çıkarıyoruz. Hızlı ve Öfkeli Nissan Skyline veya Dodge Charger ile Arenaya hükmet. Ya da işleri bir üst seviyeye çıkaran bir araç istiyorsan tepeden tırnağa modifiyeli Dodge Ice Charger veya Pontiac Fiero'yu kap.

Arabaları ayrı ayrı alabilir ya da Hızlı ve Öfkeli 4 Car Bundle ile dördünü birden garajına dizebilirsin. Şunu aklından çıkarma; hangi arabayı seçersen seç, ekibin her zaman arkanda olacak! Hızlı ve Öfkeli içeriğini, 17 Mayıs ile 30 Mayıs tarihleri arasında alabilirsin!

Son Haberler