Rockstar'dan bir kaynak açıkladı! GTA 6 o tarihte çıkabilir

Rockstar'dan bir kaynak açıkladı! GTA 6 o tarihte çıkabilir
GTA 6'nın çıkış tarihiyle ilgili bomba bir haber geldi. Oyunun 2025 ilkbaharına kadar çıkması bekleniyor.

GTA 6'nın çıkış tarihi bugünlerde internette trend olan bir konu ve görünüşe göre nihayet ne zaman bekleyeceğimize dair bir ipucumuz var. Geçtiğimiz günlerde GTAForums'ta bir hayranın 2024'ün hala bir son tarih olup olmadığını sorması üzerine oyunun beklenen çıkış tarihi hakkında bir güncelleme yapıldı. İçeriden gelen bilgiye göre, geliştiriciler oyunun 2025 İlkbaharında çıkmasını bekliyor.

Sportskeeda'nın haberine göre, ayrıca, hayranların resmi bir duyuruyu ne zaman bekleyebilecekleri hakkında bazı ilginç ayrıntılar da paylaşıldı.

d5cc4-16992492071214-1920.jpg

Yukarıda belirtilen ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, GTA 6 çıkış tarihi hakkında bazı bilgiler ye alıyor. Analiz ve araştırmalara göre, GTA 6, 2025 ilkbaharına kadar çıkacak.

Tez2, yaptığı paylaşımda, "Kasım sonu ile Aralık başı arasında bir yerde Rockstar'ın yıldönümü kutlamalarına denk gelen bir duyuru olacağını tahmin ediyorum. Eğer bu olmazsa, Şubat ayında bir duyuru olur" diyor.

Ayrıca Tez2', "GTA Heist Month'ın daha V temalı olmasını bekliyorum. Ve Rockstar'ın bu ay boyunca bize GTA V yıldönümü kıyafetlerinin geri kalanını sunmasını bekliyorum. V'ye odaklanıp Rockstar'ın yıldönümü ve sırada ne olduğu hakkında konuşma şansı ile sona erecek" diyor.

Son Haberler