Star Wars hayranları toplanın: Star Wars: Outlaws geliyor!

Star Wars hayranları toplanın: Star Wars: Outlaws geliyor!
Ubisoft, Star Wars hayranlarını çok sevindirecek Star Wars: Outlaws oyununu duyurdu. Şu anda yalnızca fragmanı bulunan oyun, ilerleyen süreçte daha da detaylı olarak oyun tutkunlarıyla buluşacak.

Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden biri Ubisoft tarafından sahneye çıkarıldı. Tom Clancy's The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora'nın arkasındaki ekip olan Massive Entertainment'ın geliştirdiği yepyeni Star Wars oyunu "Star Wars: Outlaws" duyuruldu ve oyundan neler beklememiz gerektiğini gösteren bir sinematik fragman yayınlandı.

Star Wars: Outlaws, bir açık dünya oyunu olacak. 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak oyun, The Empire Strikes Back ile Return of the Jedi arasındaki olayları konu alacak. Oyunun içeriği noktasında ne bekleyebileceğimizi ise fragmanın açıklama kısmına bakarak kestirebiliriz.

Star Wars: Outlaws farklı gezegenleri keşfedip azılı bir suçlu olacağız...

Oyunseverler, Kay Vess karakterini yönetecek ve Vess'e arkadaşı Nix eşlik edecek. Oyunda galaksideki hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfetmek mümkün olacak. Galaksinin aranan azılı suçluları arasına katılacağız ve bunu yaparken galaksideki diğer suçlularla da mücadele edeceğiz.

Şimdilik Star Wars: Outlaws hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ama altını çizerek söylüyoruz; şimdilik… Çünkü Ubisoft'un pazartesi günü gerçekleştireceğiz Ubisoft Forward etkinliğinde oyunla ilgili daha fazla bilgi paylaşmasını bekliyoruz. fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: Outlaws sinematik fragmanı

Son Haberler