Steam'de Türkiye'den Oyunlar Festivali başlıyor!

Steam'de Türkiye'den Oyunlar Festivali başlıyor!
Steam'de yapılacak olan "Türkiye'den Oyunlar Festivali" başlıyor. Festival Perşembe günü 20.00'de başlayarak 3 gün boyunca devam edecek. Süreç boyunca Türk oyunları da indirimde olacak.

Steam'de 3 gün boyunca Türkiye rüzgarı esecek! Türkiye'den oyunların tanıtılacağı bir festival, oyun tutkunlarını bekliyor. Steam'de "Hilal Diyarı: Türkiye'den Oyunlar Festivali" gerçekleştirilecek. Festivalde oyun geliştiriciler ve topluluklar ile oyunların tanıtımı gibi birçok etkinlik yapılacak.

17-20 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan festivalde, Türk oyunları tanıtılırken aynı zamanda bu oyunlar indirimde de olacak. Yani hem oyunları tanıyacaksınız hem de indirimli fiyatlardan yararlanacaksınız.

Steam'de 3 gün boyunca türkiye furyası esecek

Bug Game Lab'ın düzenlediği etkinlik, şimdiden ses getirmeye başladı. Bug Game Lab'ın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Türkiye'nin ilk Steam etkinliği “Hilal Diyarı: Türkiye'den Oyunlar”a davetlisiniz! Oyun geliştiricilerimiz ve topluluklar ile oyun tanıtımları, indirimler, canlı sohbetler ve daha fazlası bu etkinlikte! Murat Palta'nın sanatını da kaçırmayın! 17-20 Ağustos Steam'de buluşalım" denildi.

Son Haberler